Impreza firmowa


Cena (hotel ze śniadaniem)

 • 800,00€ – dorośli
 • 400,00€ – dzieci (2-12)

Cena (hotel z all inclusive)

 • 1000,00€ – dorośli
 • 500,00€ – dzieci (2-12)

Oferta skierowana jest

 • Dla minimum 4 osób dorosłych.

Pakiet zawiera

 • 7 dni zakwaterowania w hotelu w Costa Adeje, ze śniadaniem lub z all inclusive.
 • Transport z oraz na lotnisko.
 • Ubezpieczenie wakacyjne.
 • Wycieczkę objazdową wokół Teneryfy.
 • 4.5h rejs pod klify Los Gigantes lub nurkowanie – chrzest morski.
 • Wizytę w SPA z masażem lub skok na paralotni.
 • 1.5 h jednorazowych zajęć jogi przy oceanie.
 • Opiekę polskiego rezydenta przez cały okres pobytu.

Pakiet NIE zawiera

 • Biletów lotniczych.
SKU: incentive Kategoria:

Opis

Tygodniowy wyjazd incentive na Teneryfę – Impreza firmowa na Teneryfie!

Wyjazdy firmowe czy też wyjazdy integracyjne na chwilowy urlop, są świetną formą pokazania swoim pracownikom uznania dla ich pracy. Tym bardziej jeśli są ku temu powody. Może to być podziękowanie zespołowi za jego niezwykły wkład w projekt zakończony sukcesem, czy też po prostu nagroda za ciężką pracę. Wyjazd można też zorganizować w celu poprawienia komunikacji i pracy zespołowej. Jakikolwiek nie byłby powód, jest to niezwykle ekstrawagancki gest, który na pewno podniesie wydajność zespołu, morale i poprawi pracę zespołową. Tym bardziej, jeśli taki wyjazd firmowy będzie miał miejsce na wyspie wiecznej wiosny. Imprezy firmowe na Teneryfie gwarantują udaną pogodę przez cały rok. A tego właśnie chcemy w trakcie urlopu. Roześmiane od rana twarze sprzyjają poprawie komunikacji. Wyjazdy integracyjne ożywiają kreatywność i pracę zespołową poprzez wspólny relaks. Natomiast wspólne wspomnienia na długo pozostaną w pamięci wszystkich obecnych. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny pakiet urlopowy dla Firm – wyjazd incentive na Teneryfę – impreza firmowa.

W pakiecie urlopowym – Wyjazdy Firmowe na Teneryfę, zapewniamy Państwu zakwaterowanie w Hotelu na południu Teneryfy, ze śniadaniem lub z opcją All Inclusive*. Transport z lotniska po przylocie do hotelu i na lotnisko po skończonej imprezie firmowej. Co więcej, niezwykle atrakcyjną, całodniową wycieczkę objazdową po Teneryfie z polskim, miejscowym przewodnikiem. Ponad to, 3-godzinny Rejs w poszukiwaniu wielorybów i delfinów, gdzie napotkanie ssaków jest w zasadzie gwarantowane. Lub wymiennie – Nurkowanie w poszukiwaniu stworzeń morskich u wybrzeży Teneryfy. Dodatkowo w wybrany dzień, wizyta w SPA zakończona relaksacyjnym masażem, lub całodzienna zabawa w jednym z najlepszych na świecie parków wodnych – Siam Park. A także, jednorazowe zajęcia relaksacyjne – Joga przy Oceanie. Oczywiście w trakcie całego pobytu jest zapewniona opieka polskich rezydentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Impreza firmowa na Teneryfie – informacje dodatkowe

Niestety NIE zapewniamy przelotu, jednak wynika to z faktu, iż nasi klienci mieszkają w różnych częściach Europy. Nasza oferta jest przygotowana na 7 dni. Jednak, jeśli chcecie spędzić więcej czasu na Teneryfie, prosimy o kontakt. Zorganizujemy Wam pobyt w zależności od potrzeb. 

Na naszej stronie znajdziecie wiele innych ciekawych wycieczek i atrakcji na Teneryfie. Godne uwagi są nasze Warsztaty Jogi oraz Warsztaty Surfingowe na Teneryfie.

 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta skontaktuje się z Tobą w celu realizacji zamówienia.
 4. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Impreza firmowa”