Jeep – La Gomera


Cennik

 • 135,00€ – osoba dorosła
 • 103,00€ – dzieci 3-11 lat
 • 15,00€ – dzieci do 3 lat

Czas trwania

 • od 08:00 do 18:00

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Jeep – La Gomera odbywa się od poniedziałku do soboty w różnych językach. Zależnie od ilości turystów zainteresowanych z danego kraju. W języku polskim odbywa się obecnie w poniedziałki, środy i soboty.
 • Odbiór na wycieczkę z Puerto de la Cruz odbywa się tylko w poniedziałki, za dodatkową opłatą 12,00€/os.
 • Cena wycieczki obejmuje: transport, przewodnika, prom, objazd La Gomery, obiad oraz pokaz języka gwizdanego.
 • Na wycieczkę należy zabrać paszporty lub dowody osobiste wszystkich uczestników wyprawy.
 • Informacje dotyczące stref odbioru oraz transportu znajdują się poniżej opisu wycieczki.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania.
SKU: jeep-lg Kategorie: ,

Opis

Jeep – La Gomera

Wycieczka „Jeep – La Gomera”, zapewni Wam mnóstwo niespotykanych wrażeń! Zastanawiacie się dlaczego? Wysepka ta należy do jednej z najmniejszych wysp kanaryjskich, jednakże bardzo bogatej florystycznie. Perełką znajdującego się w Parku Narodowym Garajonay, jest największy las wawrzynowy na świecie.  La Gomerę, wybierają turyści, którzy przyjeżdżają w poszukiwaniu ciszy i spokoju oraz by spotkać się z  prawdziwą, dziką naturą. Wyspa kryje ciekawą historię, ponieważ pod koniec XV w. jednym z turystów La Gomery, był sam Krzysztof Kolumb, to właśnie na tej małej wyspie nabierał sił przed długą i wyczerpującą wyprawą do Indii, gdzie sami z historii wiemy, że dzięki niej odkrył Amerykę. Do dziś możemy zobaczyć pamiątkę wyspy, jako że w stolicy San Sebastian, znajduje się dom Kolumba (Casa de Colón).

La Gomera zauroczy każdego ze względu na swą różnorodność krajobrazu i jej magię. Aby, znaleźć się w centrum tajemniczej baśni, wystarczy wejść do lasu laurowego, którego wijące i plączące konary, obrośnięte mchem, wyglądają niczym ramiona stworów z opowieści fantastycznych. Nie zabraknie tam też, miejsc powiązanych historycznie z miłością – wzgórze Garajonay, swoją nazwę odziedziczyło od imion nieszczęśliwych kochanków.

Niewątpliwie, wyspa La Gomera zaskakuje swą nieprzewidywalnością, ponieważ z każdym krokiem, odkrywasz niesamowite zjawiska przyrodnicze. Ciekawym faktem jest, iż osoby zamieszkujące jej terytorium, a jest to jedyne 370km², posługują się specyficznym gwizdaniem, w celach komunikacyjnych. Język gwizdany wymyślony został przez pasterzy i nazwany – El Silbo, jako że to właśnie za jego pomocą, pasterze i rolnicy osiągali komunikacje między wysokimi wzgórzami i głębokimi wąwozami, które bardzo utrudniały kontakt. Na naszej wycieczce, będziecie mogli obejrzeć pokaz porozumiewania się językiem gwizdanym.

Jeżeli, zainteresowała Cię ta mała, lecz pełna niespodzianek wyspa, masz okazję zmierzyć jej zakątki jeepem wraz z przewodnikiem. Przeprawa promowa odbywa się promem Fred Olsen. Wycieczka organizowana jest 4-5 pojazdami do ok. 6 osób na jeep. Dostarczy Ci niesamowitych doznań, ponieważ przedziera najciekawsze szlaki pośród dzikiej, baśniowej natury.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek fakultatywnych oraz atrakcji z całej Teneryfy!

 

Oferujemy darmowy transport w obie strony z

 • El Medano, Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 • Puerto de Santiago, Los Gigantes

 

Oferujemy dodatkowo płatny (12,00€/os.) transport w obie strony z

 • Puerto de la Cruz (tylko w poniedziałki)

 

Zalecamy zabrać

 • Aparat fotograficzny
 • Bluzę, długi rękaw
 • Krem przeciwsłoneczny
 • Wygodne buty
 • Wodę
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie ukazuje port Los Cristianos, skąd wypływają promy na sąsiednie wyspy: La Gomera, El Hierro, oraz La Palma. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru lub chcesz samodzielnie dotrzeć na wycieczkę, punkt ten będzie Twoim miejscem zbiórki.

5 opinii dla Jeep – La Gomera

 1. 5 z 5

  Gabi i Mateusz

  Gorąco polecam! Wspaniała wycieczka i cudowni ludzie <3 Z wesołą Panią Gabrielą – naszą przewodniczką i cudownym kierowcą Josephem zwiedziliśmy najpiękniejsze i najcudowniejsze zakątki La Gomery w takim klimacie, którego nie da się opisać w kilku słowach-to trzeba poprostu przeżyć na własnej skórze! To Oni, ludzie z pasją sprawili że ten trip nabrał innego wymiaru dla tego jeżeli chcecie zobaczyć tą piękną wyspę to tylko z tą firmą – dziękujemy Wam wraz z mężem, że daliście nam tak cudne wspomnienia tegorocznych wakacji! Pozdrawiamy serdecznie i mam nadzieję że kiedyś tam wrócimy, a wtedy powtórka koniecznie z Wami!

 2. 5 z 5

  Dawid

  Polecam wycieczkę z polską przewodniczką wyluzowana bezpośrednia i z ogromem wiedzy na temat wyspy, mieszkańców i dostępnych tam trunków :D
  Wyspa bardzo piękna, niesamowite widoki piękne plantacje bananów i bardzo dużo zakrętów oraz ciasnych uliczek lecz akurat kierowcy dobrze wiedzą co robią :)

 3. 5 z 5

  Piotr (zweryfikowany)

  Prawdziwa petarda! Długo się zastanawialiśmy jak chcemy zwiedzić La Gomerę, aczkolwiek mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ta wycieczka jest koniecznością jeśli chce się dowiedzieć sporo na temat wyspy, jej klimatu, historii oraz lokalnych opowieści. Trafiliśmy na polską przewodniczkę Gabrielę z którą również mieliśmy przyjemność jechać w jednym Jeepie i nie przypominam sobie lepszej wycieczki objazdowej – wspaniała atmosfera, dużo faktów oraz lokalnych opowieści. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś na temat wyspy oraz poznać jej różnorodność, nie warto się zastanawiać :) Sama trasa oraz doświadczenie kierowców czyni atrakcję jeszcze bardziej spektakularną.

 4. 5 z 5

  Sylwia (zweryfikowany)

  Świetna organizacja, wycieczka Jeepami – jedyna w swoim rodzaju, nie do zapomnienia, szczególnie z takim kierowcą jakim jest Bruno :)
  Mieliśmy przyjemność zwiedzać wyspę z Gabi i chyba nie wyobrażamy sobie innej przewodniczki po Kanarach :)
  Jeżeli chodzi o kontakt w sprawie wycieczki – to pan Marcin stanął na wysokości zadania, byliśmy poinformowani o wszystkim, o każdym szczególe, nie było problemu z kontaktem, wręcz mogę powiedzieć, że kontakt 24/h i mnóstwo porad wskazówek nie tylko w kontekście tej konkretnej wycieczki. Jeżeli ktoś szuka atrakcji na Teneryfie – to koniecznie przez to biuro organizujcie sobie czas :)

 5. 5 z 5

  Edyta

  Dziękujemy Gabi naszej przewodniczce i i Peterowi naszemu kierowcy. Ten trip trzeba po prostu przeżyć.Polecamy serdecznie. Cała organizacja bardzo sprawna. Zostają fajne wspomnienia i oczywiście mnóstwo zdjęć.


Dodaj opinię