Kurs nurkowania PADI – Advanced OWD


Cennik

 • 300,00€ – za osobę

Czas trwania

 • minimum 5 dni nurkowań

Uwagi dotyczące atrakcji

 • W cenie kursu wliczone są już materiały szkoleniowe; książka oraz płyta DVD.
 • Podczas kursu należy wykonać test praktyczny, jak i teoretyczny.
 • Ćwiczenia praktyczne wykonywane są pod wodą w oceanie.
 • Kurs można ukończyć podczas tygodniowego pobytu na Teneryfie.
SKU: aowd Kategoria:

Opis

Kurs nurkowania PADI – Advanced Open Water Diver

Zakochałeś się od pierwszego zanurzenia w podwodnym świecie? Chcesz, by nurkowanie stało się Twoim regularnie uprawianym hobby? A może kiedyś chciałbyś zostać instruktorem? Nie czekaj, ten kurs nurkowania, daje szansę spełnić swoje marzenia! Certyfikat PADI pozwoli Ci nurkować na całym świecie. Ceny nurkowań zaawansowanych są o wiele niższe, niż „Chrzest Morski„, wahają się od 50,00€ (Teneryfa, Egipt) do 150,00€ w miejscach naprawdę egzotycznych. Co więcej, nie potrzebujesz do tego własnego sprzętu.

To kurs drugiego stopnia nurkowania. Obejmuje 5 zejść pod wodę o różnych stopniach trudności. Kurs ten umożliwia nurkowanie do 28 metrów, po jego ukończeniu otrzymujemy wydany przez PADI certyfikat Advanced Open Water Diver, który jest uznawany na całym świecie. Dla bardzo ambitnych kurs jest możliwy do zrealizowania nawet już w 5 dni! PADI nie uczy tylko jak zachować się w razie problemów pod wodą, uczy to także opanowywać stres w sytuacjach krytycznych, co z własnego doświadczenia wiemy, pomaga także bardzo w życiu codziennym.

Niewątpliwie PADI jest największą organizacją nurkową na całym świecie, zrzeszającą divemasterów, instruktorów PADI oraz centra nurkowe działające w tym systemie.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy! Oferujemy także nurkowania dla początkujących.

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik

 

Oferujemy darmowy transport w obie strony od poniedziałku do soboty z

 • Los Cristianos, Playa de las Américas, Costa Adeje
 • Puerto de Santiago, Los Gigantes (tylko na 9:00)
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje lokalizację centrum nurkowe, w którym odbywają się wszystkie nurkowania oraz kursy nurkowe oferowane na naszej stronie. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, punkt ten będzie Twoim miejscem docelowym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Kurs nurkowania PADI – Advanced OWD”