Kurs nurkowania PADI – Open Water Diver


Cennik

 • 400,00€ – za osobę

Czas trwania

 • minimum 5 dni nurkowań

Uwagi dotyczące atrakcji

 • W cenie kursu wliczone są już materiały szkoleniowe; książka oraz płyta DVD.
 • Podczas kursu należy wykonać test praktyczny, jak i teoretyczny.
 • Ćwiczenia praktyczne wykonywane są pod wodą w oceanie.
 • Kurs można ukończyć podczas tygodniowego pobytu na Teneryfie.
SKU: owd Kategoria:

Opis

Kurs nurkowania PADI – Open Water Diver

Zakochałeś się od pierwszego zanurzenia w podwodnym świecie? Chcesz, by nurkowanie stało się Twoim regularnie uprawianym hobby? A może kiedyś chciałbyś zostać instruktorem? Nie czekaj, ten kurs nurkowania, daje szansę spełnić swoje marzenia! Certyfikat PADI pozwoli Ci nurkować na całym świecie. Ceny nurkowań zaawansowanych są o wiele niższe, niż „Chrzest Morski„, wahają się od 50,00€ (Teneryfa, Egipt) do 150,00€ w miejscach naprawdę egzotycznych. Co więcej, nie potrzebujesz do tego własnego sprzętu.

To pierwszy kompletny kurs nurkowania PADI i poważny krok do bycia profesjonalnym nurkiem. Kurs ten umożliwia nurkowanie do 18 metrów, po jego ukończeniu otrzymuje się wydany przez PADI certyfikat Open Water Diver, uznawany na całym świecie. Nadaje on, uprawnienia do samodzielnego nurkowania. Dla bardzo ambitnych kurs jest możliwy do zrealizowania nawet już w 5 dni! Jest to najpopularniejszy i najbardziej przydatny kurs nurkowania dla rekreacyjnych nurków. PADI nie tylko uczy jak zachować się w razie problemów pod wodą, ale także uczy opanowywać stres w sytuacjach krytycznych, co buduje w nas większą kontrolę nad samym sobą.

Pierwszym etapem kursu jest część teoretyczna z filmów i książek, a na jej przygotowanie przewidziane jest 1-2 dni. W części teoretycznej poznamy obsługę sprzętu, radzenie sobie w różnych sytuacjach oraz dowiemy się jakie zdania będą nam postawione w części praktycznej. Następnie, ćwiczenia będą realizowane pod wodą. Maksymalnie nurkować możemy 3 razy dziennie, a jedno ćwiczenie to jedno nurkowanie. Podsumowując, jest to około 10 nurkowań na cały kurs.

PADI jest największą organizacją nurkową na całym świecie, zrzeszającą divemasterów, instruktorów PADI oraz centra nurkowe działające w tym systemie.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy! Oferujemy także nurkowania dla początkujących.

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik

 

Oferujemy darmowy transport w obie strony od poniedziałku do soboty z

 • Los Cristianos, Playa de las Américas, Costa Adeje
 • Puerto de Santiago, Los Gigantes (tylko na 9:00)
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje lokalizację centrum nurkowe, w którym odbywają się wszystkie nurkowania oraz kursy nurkowe oferowane na naszej stronie. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, punkt ten będzie Twoim miejscem docelowym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Kurs nurkowania PADI – Open Water Diver”