Lekcje surfingu


Cennik

 • 40,00€ – 1 lekcja
 • 75,00€ – 2 lekcje
 • 110,00€ – 3 lekcje
 • 140,00€ – 4 lekcje
 • 160,00€ – 5 lekcji

Czas trwania lekcji

 • 2 godziny

Uwagi dotyczące atrakcji

 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 oraz 4 osób!
 • Każdą dwugodzinną lekcję należy zrealizować w inny dzień.
 • Minimalny wiek uczestnika lekcji surfowania to 5 lat – wymagana zgoda opiekuna.
 • Dokładną godzinę lekcji surfingu możemy ustalić zaledwie kilka dni przed, kiedy już poznamy warunki oraz pływy oceanu na najbliższe dni.
SKU: surf Kategoria:

Opis

Lekcje surfingu na Teneryfie

Surfing na Teneryfie – sport ekstremalny wydawałoby się, że jedynie dla najbardziej wysportowanych. Nic bardziej mylnego, można spokojnie stwierdzić, że łapanie fal na desce jest niemalże dla każdego. Wymaga jedynie dobrej opieki i kontroli instruktora, dzięki któremu będziemy czuli się bezpiecznie i komfortowo. Kondycja fizyczna jest istotnym aspektem, ponieważ osoby bardziej wysportowane będą w stanie dłużej wytrzymać w wodzie i więcej skorzystają z kursu. W przypadku wcześniejszego planowania rozpoczęcia przygody z surfingiem warto przygotować się fizycznie np. na siłowni, uprawiając sporty oparte na balansie ciała (pilates, joga), biegając czy stricte pływając. Ostatnia umiejętność jest jednak obowiązkowa, by rozpocząć przygodę z surfingiem. Nie musimy być doskonałymi pływakami, wystarczy podstawowe poruszanie się w wodzie bez lęku przed zanurzeniem. Lekcje surfingu na Teneryfie są jak najbardziej bezpieczne, kursy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów z różnych stron świata. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa jest punktem wyjściowym do rozpoczęcia wyzwania.

Teneryfa jest idealnym miejscem dla surferów, zwłaszcza dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z tym sportem. Doskonałe warunki pogodowe, niemalże cały rok. W zależności od położenia miejscowości i wybrzeża, fale mogą się różnić wielkością. Na początku nie powinny one być wcale duże, ponieważ im większa fala, tym wyższych umiejętności surfowania wymaga. Warto jednak podczas zdobywania doświadczenia podnosić poprzeczkę.

Zaczynamy od dobrania odpowiedniej deski oraz pianki. Rozpoczynając przygodę z surfingiem, wybieramy jak największą deskę, im większa deska, tym łatwiej jest się na niej utrzymać. Następnie, na plaży instruktor omawia teorię i daje nam wskazówki dotyczące surfingu, również wskaże nam miejsce, w którym będziemy surfować. Po krótkim instruktażu wchodzimy do wody i zaczynamy przygodę z łapaniem fal.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Krem przeciwsłoneczny
 • Ręcznik

 

Atrakcja nie oferuje darmowego transportu

 • Lekcje surfingu odbywają się na plaży Playa de las Americas
 • Dokładną lokalizację atrakcji wraz z mapką dołączamy w e-mailu potwierdzającym rezerwacje
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje calle México w Playa de las Américas. To właśnie tutaj znajduje się najwięcej szkółek surferskich na Teneryfie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Lekcje surfingu”