Łódź podwodna


Cennik

 • 57,00€ – osoba dorosła
 • 35,00€ – dzieci 2-14 lat

Czas trwania

 • 50 minut

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Rejsy odbywają się od niedzieli do czwartku od godziny 11.00.
 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 i 4 osób!
 • Dzieci poniżej 2 roku życią nie mogą uczestniczyć w tej atrakcji.
SKU: sub Kategoria:

Opis

Łódź podwodna na Teneryfie

Łódź podwodna na Teneryfie to rejs będący niesamowitym przeżyciem, które utkwi w Twojej pamięci na długo! Ciekawi świata podwodnego mogą wybrać się z nami na nurkowanie dla początkujących bądź nurkowanie dla zaawansowanych. Jednak jeśli braknie Wam odwagi bądź przyjechaliście rodziną z dziećmi mamy dobrą wiadomość, bo z łodzi podwodnej może skorzystać każdy! Przeżyj to wyjątkowe doświadczenie, oglądając podwodny świat na głębokości 30 metrów pod powierzchnią oceanu!

Podwodny statek będzie poruszał się wzdłuż wybrzeża tej wspaniałej wyspy na głębokości 30 metrów. Z dużej kabiny, wyposażonej w klimatyzację, zobaczysz liczne gatunki słonowodne, które żyją w głębinach oceanu. Profesjonalny nurek popłynie obok nas, wabiąc jedzeniem okoliczne ryby, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć je z bliska.

Na pokładzie za to, przez cały rejs będzie przewodnik, który opowie Wam o łodzi podwodnej, a także pokaże Ci bogatą, morską różnorodność biologiczną u wybrzeży Teneryfy. Po 50-minutowej przeprawie otrzymasz certyfikat potwierdzający, że uczestniczyłeś w rejsie na łodzi podwodnej. Idealna pamiątka z wakacji, którą po przyjeździe możesz pokazać rodzinie i znajomym!

Łódź podwodna znajduje się w przystani San Miguel, która mieści się w pobliżu turystycznych miejscowości Golf del Sur i Amarilla Golf. Stąd wejdziesz na pokład łodzi podwodnej z dużymi panoramicznymi oknami. Przy każdym szklanym oknie znajdują się wygodne siedziska, tak byś mógł podziwiać skarby Oceanu Atlantyckiego w pełnym bezpieczeństwie oraz komforcie! Twoje siedzenie zwrócone będzie także w stronę dużego iluminatora 800 mm, który pozwoli Ci dobrze zaobserwować atrakcje rejsu.

Safari łodzią podwodną na Teneryfie to wspaniała i rozwijająca atrakcja dla dzieci, ale również fantastyczny pomysł na spędzenie czasu podczas wakacji ze znajomymi!

 

Zalecamy zabrać

 • Aparat fotograficzny
 • Wygodne buty
 • Wodę

 

Oferujemy darmowy transport w obie strony od niedzieli do czwartku z

 • Los Cristianos
 • Playa de las Americas
 • Costa Adeje

Oferujemy darmowy transport w obie strony w poniedziałki z

 • Los Gigantes, Puerto de Santiago

 

Dodatkowo płatny (12,00€) transport w obie strony w środy z

 • Puerto de la Cruz
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Port, w którym znajduje się łódź podwodna to port Marina San Miguel. Jeśli chcesz sam dotrzeć na rejs, lub miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, port ten będzie Twoim miejscem docelowym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Łódź podwodna”