Łódź podwodna


Cennik

 • 57,00€ – osoba dorosła
 • 35,00€ – dzieci 2-14 lat

Czas trwania

 • 50 minut

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Rejsy odbywają się od niedzieli do czwartku od godziny 11.00.
 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 i 4 osób!
 • Dzieci poniżej 2 roku życią nie mogą uczestniczyć w tej atrakcji.
 • Informacje dotyczące stref odbioru oraz transportu znajdują się poniżej opisu wycieczki.
SKU: sub Kategoria:

Opis

Łódź podwodna na Teneryfie

Łódź podwodna na Teneryfie to niesamowite przeżycie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci! Ciekawi świata podwodnego mogą również wybrać się z nami na nurkowanie dla początkujących bądź nurkowanie dla zaawansowanych. Jeśli jednak brakuje Wam odwagi lub podróżujecie z rodziną i dziećmi, mamy dla Was dobrą wiadomość. Z łodzi podwodnej może skorzystać każdy! Przeżyjcie to niezwykłe doświadczenie, obserwując podwodny świat na głębokości 30 metrów pod powierzchnią oceanu!

Statek podwodny przemieszcza się wzdłuż wybrzeża tej wspaniałej wyspy na głębokości 30 metrów. Z przestronnej kabiny wyposażonej w klimatyzację zaobserwujecie liczne gatunki organizmów morskich, które zamieszkują głębiny oceanu. Także profesjonalny nurek będzie nam towarzyszył, przyciągając okoliczne ryby jedzeniem, co umożliwi obserwację ich z bliska.

Na pokładzie za to, przez cały rejs będzie przewodnik, który opowie o łodzi podwodnej. Pokaże Wam także bogatą, morską różnorodność biologiczną u wybrzeży Teneryfy. Po 50-minutowej przeprawie otrzymasz certyfikat potwierdzający, że uczestniczyłeś w rejsie na łodzi podwodnej. Idealna pamiątka z wakacji, którą po przyjeździe możesz pokazać rodzinie i znajomym!

Łódź podwodna znajduje się w porcie San Miguel, w pobliżu popularnych miejscowości turystycznych Golf del Sur i Amarilla Golf. Stąd wejdziesz na pokład łodzi podwodnej z dużymi panoramicznymi oknami. Przy każdym z tych okien znajdują się wygodne siedzenia, co pozwala podziwiać skarby Oceanu Atlantyckiego w pełni bezpieczny i komfortowy sposób. Twoje miejsce będzie skierowane w stronę dużego iluminatora o średnicy 800 mm, co umożliwi Ci doskonałe obserwowanie atrakcji podczas rejsu.

Wycieczka łodzią podwodną na Teneryfie to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci, jak i doskonały pomysł na spędzenie czasu podczas wakacji z przyjaciółmi!

 

Zalecamy zabrać

 • Aparat fotograficzny
 • Wygodne buty
 • Wodę

 

Oferujemy darmowy transport w obie strony od niedzieli do czwartku z

 • Los Cristianos
 • Playa de las Americas
 • Costa Adeje

Oferujemy darmowy transport w obie strony w poniedziałki z

 • Los Gigantes, Puerto de Santiago

 

Dodatkowo płatny (12€/os. powyżej 14 lat oraz 7€/dzieci 2 – 14 lat) transport w obie strony w każdą środę z Puerto de la Cruz

 • Transfer z północy oferuje również odwiedzenie jednej z najbardziej turystycznych miejscowości na południu Teneryfy, czyli Las Américas, gdzie znajduje się wiele restauracji, sklepów, a także pięknych plaż
 • Czas wolny w Las Américas jest w godzinach około 13:00 do około godziny 15:00 (dokładne godziny zostaną podane w autokarze)
 • Następnie autokar odwozi uczestników do Puerto de la Cruz
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Port, w którym znajduje się łódź podwodna to port Marina San Miguel. Jeśli chcesz sam dotrzeć na rejs, lub miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, port ten będzie Twoim miejscem docelowym.

1 opinia dla Łódź podwodna

 1. 3 z 5

  aleksandrabalacka (zweryfikowany)

  Wycieczka była całkiem fajna, choć trochę inaczej sobie ją wyobrażaliśmy, a szczegolnie to co zobaczymy. Ale dzięki 3em płaszczkom nie mieliśmy poczucia zmarnowanego czasu. Pani przewodnik super, opieka ze strony Atrakcyjnej Teneryfy rewelacja!
  Niestety, przy opcji transportu z/do Puerto de la Cruz, nigdzie nie jest wspomniane, że po rejsie autobus wiezie do centrum handlowego, co popsuło nam plany ostatniego dnia wyjazdu i zmarnowało czas, bo centra handlowe nas w ogóle nie interesują.


Dodaj opinię