MHT Music Hall Tawern

 

Cennik

 • 49,00€ – osoba dorosła
 • 34,00€ – dzieci 4-14 lat

Czas trwania

 • około 2 godziny

Uwagi dotyczące atrakcji

 • Spektakl odbywa się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19:30.
 • Show ma miejsce w Karting Las Americas.
 • Posiłek podczas pokazu: przystawska w postaci zupy sezonowej z chlebem, danie główne z pieczonego indyka z sosem, puddingiem Yorkshire, ziemniakami i warzywami lub wegetariańska lasagna oraz lody na deser.
 • Dzieci poniżej 4 roku życia uczestniczą w atrakcji za darmo, jednak nie zapomnij dodać ich do zamówienia.
Kategoria:

Opis

MHT Music Hall Tavern

Teneryfa to miejsce, które urzeka nie tylko plażami, wulkanem czy wyprawami na wieloryby, ale również oferuje tak różnorodne atrakcje, że wybór tej jednej, idealnej potrafi być wyzwaniem. Dziś prezentujemy Wam coś wyjątkowego – Music Hall Tavern. Znane również jako MHT, co stanowi najpopularniejszy i najbardziej rozrywkowy spektakl Drag Queen, w którym macie szansę wziąć udział. Ta niezwykła komedia, bawiąca miliony przez dwadzieścia lat, zachwyca przepychem, humorem, tańcem, kolorowymi światłami i ręcznie robionymi, błyszczącymi strojami z cekinów, co gwarantuje, że wspomnienia z tego wieczoru pozostaną z Wami na zawsze.

Ponadto, nie musicie obawiać się bariery językowej. Spektakl odbywa się w całości w języku angielskim, co czyni go dostępnym dla międzynarodowej publiczności.

Drag Queens na Wyspach Kanaryjskich cieszą się wielką popularnością, a konkursy z ich udziałem odbywają się corocznie. Karnawał to czas, gdy ich występy osiągają szczyt emocji. Podkreślenia wymaga fakt, że zarówno twórcy, jak i show MHT, otrzymali wiele nagród za artystyczny poziom i profesjonalizm.

Historia tego kabaretu sięga 1984 roku, kiedy to zespół Drag Queen rozpoczął swoją karierę w małej sali na Lanzarote. Szybko zdobył ogromną popularność i rozszerzył swoje występy na Teneryfę. Obecnie jest to niekwestionowany lider w tej dziedzinie rozrywki.

Kabaret ten odbywa się w Costa Adeje, na terenie Kartingu Las Americas, rozpoczyna się o godzinie 19:30. Podczas spektaklu zasmakujecie pysznej kolacji, która składa się z sezonowej zupy na przystawkę z chlebem, dania głównego w postaci pieczonego indyka podawanego z ziemniakami, warzywami, puddingiem Yorkshire oraz sosem, na deser lody. Istnieje również możliwość wyboru obiadu wegetariańskiego, bezglutenowego oraz frytek z nuggetsami dla naszych małych niejadków.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Atrakcja nie oferuje darmowego transportu

 • MHT Music Hall Tavern odbywa się w Karting Las Americas
 • Dokładną lokalizację Karting Las Americas dołączamy w e-mailu potwierdzającym rezerwacje

 

 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Spektakl Scandal Dinner Show realizowany jest w hotelu GF Victoria w Costa Adeje. Dokładną lokalizację hotelu dołączamy w e-mailu potwierdzającym rezerwację.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „MHT Music Hall Tawern”