Nurkowanie na Teneryfie


Cennik

 • 65,00€ – za osobę

Czas trwania

 • do 35 minut pod wodą

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 oraz 4 osób!
 • Nurkowanie odbywa się w polskiej bazie nurkowej!
 • Umiejętność pływania nie jest wymagana, a swój pierwszy kontakt z nurkowaniem mogą rozpocząć również dzieci od lat 10-ciu. Za zgoda opiekuna.
 • Nurkowanie dla początkujących odbywa się w Los Cristianos, na jednej z najpiękniejszych plaż na południu Teneryfy – Playa las Vistas.
 • W zależności od przypływu głębokość nurkowania wynosi od 6 do 10 metrów.
 • Nurkowanie wraz z przygotowaniem oraz transportem trwa około 3 godzin.
SKU: dive Kategorie: ,

Opis

Nurkowanie na Teneryfie – Chrzest Morski

Jeśli poznaliście już Teneryfę z lądu, warto również odkryć jej podwodne sekrety i przeżyć prawdziwy chrzest morski. Nasi instruktorzy, zadbają o Was, jak najlepiej potrafią. W kadrze nurków mamy, również polaków, co dodatkowo wprowadzi Was w strefę komfortu, tak byście zrozumieli wszystko bardzo dobrze. Dokładnie wytłumaczą poszczególne etapy i zasady nurkowania, oraz zapewnią miłą i bezpieczną atmosferę. Przekonajcie się sami, że nurkowanie na Teneryfie to bardzo ekscytująca zabawa.

Chrzest morski to idealna opcja dla osób początkujących, chcących rozpocząć swoją przygodę z podwodnym światem mórz i oceanów. Pierwsze spotkanie z nurkowaniem, pozwala oswoić się ze sprzętem oraz nauczyć podstaw techniki nurkowania. Zaczynamy, zawsze wchodząc od plaży, tak aby czuć grunt pod nogami. Następnie podejmujemy się pierwszych prób obsługi sprzętu oraz maski. W momencie, w którym poczujemy się komfortowo instruktor pozwoli nam się całkowicie zanurzyć, schodząc powoli coraz niżej, aż dotrzemy do głębin, w których będziemy podziwiać rybki oraz roślinność. Jeśli spodoba się Wam podwodna przygoda, przy kolejnych wizytach będziecie mogli dalej rozwijać swoje umiejętności i dzięki temu poznawać coraz różniejsze zakątki podwodnego świata i to nie tylko na Teneryfie. Nurkowanie to wspaniała zabawa dla całej rodziny lub grupy znajomych. Ale uważajcie, bo to bardzo uzależniający sport, który może się przerodzić w wielką pasję.

Umiejętność pływania nie jest wymagana, a swój pierwszy kontakt z nurkowaniem mogą rozpocząć również dzieci od lat 10-ciu, za zgodą opiekuna. Po nurkowaniu najmłodsi dostają od nas certyfikat „bubble maker”, – który stanowi znakomitą pamiątkę z wakacji na Teneryfie.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!
Oferujemy także zaawansowane nurkowania dla osób z certifikatem PADI oraz kursy nurkowe PADI.

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik

 

Oferujemy darmowy transport z

 • Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 • Playa de San Juan, Alcalá, Puerto de Santiago
 • Los Gigantes
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje polskie centrum nurkowe Big Fish, w którym odbywają się wszystkie nurkowania oraz kursy nurkowe oferowane na naszej stronie. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, punkt ten będzie Twoim miejscem docelowym.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Nurkowanie na Teneryfie”