Nurkowanie na Teneryfie


Cennik

 • 65,00€ – za osobę

Czas trwania

 • do 35 minut pod wodą

Uwagi dotyczące atrakcji

 • Automatyczna zniżka 4,00€/os. przy zamówieniu powyżej 4 osób!
 • Nurkowanie odbywa się w polskiej bazie nurkowej! Dostępne w języku polskim od poniedziałku do soboty.
 • Umiejętność pływania nie jest wymagana, a swój pierwszy kontakt z nurkowaniem mogą rozpocząć również dzieci od lat 10-ciu – wymagana zgoda opiekuna.
 • Nurkowanie dla początkujących odbywa się w Los Cristianos, na jednej z najpiękniejszych plaż na południu Teneryfy – Playa las Vistas.
 • W zależności od pływów głębokość nurkowania wynosi od 6 do 10 metrów.
 • Nurkowanie wraz z przygotowaniem oraz transportem trwa około 3 godzin.
 • Informacje dotyczące lokalizacji oraz transportu znajdują się poniżej opisu atrakcji.
SKU: dive Kategorie: ,

Opis

Nurkowanie na Teneryfie – Chrzest Morski

Jeśli poznaliście już Teneryfę z lądu, warto również odkryć jej podwodne sekrety i przeżyć prawdziwy chrzest morski. Nasi instruktorzy, zadbają o Was, jak najlepiej potrafią. W kadrze nurków mamy, również polaków, co dodatkowo wprowadzi Was w strefę komfortu, tak byście zrozumieli wszystko bardzo dobrze. Dokładnie wytłumaczą poszczególne etapy i zasady nurkowania oraz zapewnią miłą i bezpieczną atmosferę. Przekonajcie się sami, że nurkowanie na Teneryfie to bardzo ekscytująca zabawa.

Chrzest morski to idealna opcja dla osób początkujących, chcących rozpocząć swoją przygodę z podwodnym światem mórz i oceanów. Pierwsze spotkanie z nurkowaniem pozwala oswoić się ze sprzętem oraz nauczyć podstaw techniki nurkowania. Zaczynamy, zawsze wchodząc od plaży, tak aby czuć grunt pod nogami. Następnie podejmujemy się pierwszych prób obsługi sprzętu oraz maski. W momencie, w którym poczujemy się komfortowo, instruktor pozwoli nam się całkowicie zanurzyć, schodząc powoli coraz niżej, aż dotrzemy do głębin, w których będziemy podziwiać rybki oraz roślinność. Jeśli spodoba się Wam podwodna przygoda, przy kolejnych wizytach będziecie mogli dalej rozwijać swoje umiejętności i dzięki temu poznawać coraz różniejsze zakątki podwodnego świata i to nie tylko na Teneryfie. Nurkowanie to wspaniała zabawa dla całej rodziny lub grupy znajomych, ale uważajcie, bo to bardzo uzależniający sport, który może się przerodzić w wielką pasję.

Umiejętność pływania nie jest wymagana, a swój pierwszy kontakt z nurkowaniem mogą rozpocząć również dzieci od lat dziesięciu, za zgodą opiekuna. Po nurkowaniu najmłodsi dostają od nas certyfikat „bubble maker” – który stanowi znakomitą pamiątkę z wakacji na Teneryfie.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy! Oferujemy także zaawansowane nurkowania dla osób z certifikatem PADI oraz kursy nurkowe PADI.

 

Darmowy transport w obie strony od poniedziałku do soboty z

 • Los Cristianos, Playa de las Américas, Costa Adeje

Dodatkowo płatny (10,00€/os) transport w obie strony od poniedziałku do soboty z

 • Puerto de Santiago, Los Gigantes (tylko na 9:00)

Informacja dla osób przebywających w Puerto de la Cruz

 • Jest możliwość wykupienia transportu do Siam Parku z Puerto de la Cruz w cenie 24,00€/os., bez konieczności zakupu biletów do Siam Parku. Dzięki temu transferowi dotrzemy pod Siam Park około godziny 10:30-11:00, co daje możliwość realizacji atrakcji
 • Odbiór na nurkowanie spod Siam Parku może zostać zrealizowany o 11:00 lub 13:00. W międzyczasie można zwiedzić okolice lub odwiedzić znajdujące się obok Siam Parku centrum handlowe Siam Mall, które oferuje mnóstwo sklepów znanych marek, dużo ciekawych restauracji, a także atrakcje dla małych dzieci
 • Powrót spod Siam Parku jest około godziny 17:00. Dokładną godzinę powrotu podaje pilot po dojechaniu do Siam Parku

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje lokalizację centrum nurkowe, w którym odbywają się wszystkie nurkowania oraz kursy nurkowe oferowane na naszej stronie. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, punkt ten będzie Twoim miejscem docelowym.

1 opinia dla Nurkowanie na Teneryfie

 1. Avatar photo
  5 z 5

  Paulina Stachowska

  Podczas naszego pobytu na Teneryfie znajomi namówili mnie na nurkowanie. Miałam obawy, gdyż nie potrafię dobrze pływać. Jednak muszę przyznać, że strasznie mi się spodobało to doświadczenie. Pod okiem polskiego instruktora, Pana Mariusza wszystko wydawało się łatwiejsze niż sobie to wyobrażałam.


Dodaj opinię