Obserwacja gwiazd – Stargazing


Cennik

 • 89,00€ – osoba dorosła
 • 50,00€ – dzieci 3-11 lat

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Obserwacja gwiazd – Stargazing odbywa się 5 razy w tygodniu, poza sobotami i poniedziałkami.
 • Stargazing prowadzony jest tylko w języku angielskim.
 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 i 4 osób!
 • Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą w atrakcji za darmo, jednak nie zapomnij dodać ich do zamówienia.
 • W cenie wycieczki oferowana jest kolacja oraz napoje. 
 • Istnieje możliwość rezerwacji bez transportu oraz kolacji w cenie 55,00€/osoba dorosła oraz 30,00€/dzieci 3-11 lat.
 • W zależności od pory roku wycieczka rozpoczyna się między 16:00 a 20:00.
 • Informacje dotyczące stref odbioru oraz transportu znajdują się poniżej opisu wycieczki.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania.
SKU: star Kategoria:

Opis

Obserwacja gwiazd – Stargazing

Obserwacja gwiazd – stargazing, dostarcza niesamowitych wrażeń. Park narodowy El Teide w nocy jest jednym z trzech najlepszych miejsc na ziemi do tego typu doświadczeń. Mała polucja światła, a także duża wysokość pozwala nam, cieszyć się tymi niezwykłymi widokami gwiazd. Dzięki profesjonalnym teleskopom i sprzętowi astro-fotograficznemu będziesz mógł zobaczyć planety naszego Układu Słonecznego, odległe galaktyki, mgławice, gromady i wiele więcej! Przewodnicy wytłumaczą obserwacje gwiazd, a także opowiedzą Ci niesamowite historie i fakty o naszym wszechświecie. Zarówno pokażą Ci jak robić niesamowite zdjęcia astro za pomocą aparatu fotograficznego, jak i telefonu komórkowego za pośrednictwem swoich teleskopów.

Wieczór rozpocznie się od smacznego i ciepłego posiłku w lokalnej restauracji. Następnie udamy się wyżej na obserwacje słoneczne oraz widok najwspanialszego zachodu słońca. Zobaczycie go z góry El Teide, świętując z lampką szampana i upamiętniając wyjątkowe chwile zdjęciami. Po zapełnieniu żołądków i relaksie przy zachodzie słońca rozpocznie się obserwacja nocnego nieba.

Istnieje możliwość zamówienia wycieczki bez obiadu oraz transportu w niższej cenie (55,00 €/osoba dorosła oraz 30,00 €/dzieci). W przypadku takiego zamówienia miejscem spotkania z przewodnikiem oraz grupą jest punkt widokowy znajdujący się przy drodze TF-38.

Pamiętajcie, iż obserwacja odbywa się na dużej wysokości, więc nie zapomnijcie zabrać ze sobą przeciwwiatrowych kurtek oraz dla większych zmarźluchów, czapek i rękawiczek. Zależenie od pory roku i pogody, temperatura wacha się o kilka stopni, a także nasilenie wiatru jest lżejsze lub mocniejsze.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele innych wycieczek oraz atrakcji z całej Teneryfy!

 

Oferujemy darmowy transport w obie strony z

 • El Medano, Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 • Puerto de Santiago, Los Gigantes

 

Zalecamy zabrać

 • Aparat fotograficzny
 • Ciepłe ubrania
 • Wygodne buty
 • Wodę
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie ukazuje hotel Sol Arona w Los Cristianos. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, punkt ten będzie Twoim miejscem zbiórki. Hotel został wybrany jako punkt wyjściowy, ze względu na łatwość dostępu komunikacją miejską oraz możliwość darmowego zaparkowania samochodu.

1 opinia dla Obserwacja gwiazd – Stargazing

 1. 5 z 5

  Agata T

  To niesamowite jak dobre warunki do obserwacji gwiazd istnieją na Teneryfie. Droga mleczna jest widoczna nawet bez teleskopu. Jeżeli ktoś, choć trochę lubi obserwować gwiazdy, to gorąco polecam tą wycieczkę. Zachód słońca wśród gór z przepięknym widokiem na wyspę i chmurami rozciągającymi się pod nami. Niesamowite. I to idealnie czyste niebo z milionami gwiazd do podziwiania… relaks, zacisze. To jedna z lepszych atrakcji na Teneryfie jak dla mnie. Jeżeli znacie angielski, to można się też dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy od przewodnika. Zdecydowanie polecam.


Dodaj opinię