Olé Flamenco Show


Cennik

 • 49,00€ – osoba dorosła
  + 10,00€ – bilet platinum
 • 24,50€ – dziecko 3 – 11 lat
  + 5,00€ – bilet platinum

Czas trwania

 • około 90 minut

Uwagi dotyczące atrakcji

 • Spektakl odbywa się tylko w czwartki o godzinie 20:30.
 • Show ma miejsce w hotelu GF Victoria w Costa Adeje.
 • Bilet platinum zawiera: lepsze miejsca, lampke wina (białe/czerwone) lub napój bezalkohowy oraz tapas szynki i serów.
 • Wymagany dress code: strój elegancki.
 • Dzieci poniżej 3 roku życią nie mogą uczestniczyć w tej atrakcji.
Kategoria:

Opis

Olé Flamenco Show

Entuzjaści tradycji i historii z pewnością znajdą coś dla siebie w spektaklu prezentowanym w hiszpańskim stylu. Olé Flamenco Show, będący unikatowym i jedynym takim wydarzeniem na Teneryfie, urzeka energią, barwami oraz światłami, tworząc w efekcie niezapomniane doznania. Dodatkowo, ten pokaz zabiera widzów w emocjonującą podróż w czasie, począwszy od korzeni hiszpańskiego tańca, który przez lata ewoluował i stał się jednym z fundamentów Flamenco. Po zanurzeniu się w urok hiszpańskich rytmów, spektakl prezentuje Flamenco w jego najbardziej autentycznej postaci.

Tradycja i kultura Flamenco narodziły się wśród andaluzyjskich cyganów. Co więcej, obejmuje ona folklorystyczną muzykę, taniec, śpiew, strój i zachowanie. Flamenco cechują charakterystyczne ruchy rąk, ramion i palców, które wywodzą się z hinduskiego tańca Katak. Jest to mocno energetyczny styl z charakterystycznymi przytupami stóp wybijającymi rytm. Ruchy ciała i gesty wyrażają stany emocjonalne lub podkreślają znaczenie słów i charakter melodii, która im towarzyszy. Strój tancerzy zazwyczaj jest czarny, granatowy lub ciemnobrązowy, noszą także białe koszule oraz charakterystyczne apaszki i płaskodenne kapelusze. Natomiast tancerki prezentują się w szerokich, falbaniastych spódnicach lub sukienkach z gorsetem i chustą. Dopełnieniem stroju jest zazwyczaj wachlarz, grzebień lub kwiat.

Wyjątkowość spektaklu tworzy harmonijne połączenie choreografii, muzyki, scenografii, oświetlenia i kostiumów, wszystko pod kierownictwem i choreografią Fran Chafino, wybitnego dyrektora, choreografa i tancerza. Warto odnotować, że w lutym 2023 roku Chafino zorganizował charytatywny koncert w hiszpańskiej ambasadzie w Polsce.

Ten przodujący na Wyspach Kanaryjskich spektakl odbywa się w sali Las Olas Showroom w pięciogwiazdkowym hotelu GF Victoria, usytuowanym w najpiękniejszej części południowego wybrzeża Teneryfy. Spektakl Flamenco można oglądać co czwartek o godzinie 20:30 i trwa 90 minut z 15-minutową przerwą.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Atrakcja nie oferuje darmowego transportu

 • Olé Flamenco Show odbywa się w hotelu GF Victoria w Costa Adeje
 • Dokładną lokalizację hotelu GF Victoria dołączamy w e-mailu potwierdzającym rezerwacje

 

 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Spektakl Olé Flamenco Show realizowany jest w hotelu GF Victoria w Costa Adeje. Dokładną lokalizację hotelu dołączamy w e-mailu potwierdzającym rezerwację.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Olé Flamenco Show”