Skutery wodne 40 min


Cennik

 • 70,00€ – kierowca
 • 10,00€ – pasażer

Czas trwania

 • 40 minut

Uwagi dotyczące atrakcji

 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 oraz 4 kierowców!
 • Dzieci także mogą zasuwać na skuterach! Minimalny wiek kierowcy to 16 lat – wymagana zgoda opiekuna.
 • Pasażer przy odpowiednim wzroście może mieć zaledwie 10 lat.
 • Skutery wodne są dwuosobowe. Liczba pasażerów nie może przekraczać liczby kierowców.
 • Informacje dotyczące lokalizacji oraz transportu znajdują się poniżej opisu atrakcji.
SKU: ski40 Kategoria:

Opis

Skutery wodne Teneryfa – rajd 40 minut

Skutery wodne to doskonała dawka zabawy i adrenaliny, z której możemy skorzystać w pojedynkę, w parze, a nawet w większej grupie. Będzie to przeżycie, którego na pewno nigdy nie zapomnicie.

Wycieczka jest bezpieczna i zawsze odbywa się pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Przede wszystkim, to on będzie czuwał nad przebiegiem całej atrakcji. W zależności od preferencji przewodnik nawiguje Waszą grupę ze skutera wodnego lub motorówki. Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymują kamizelki ratunkowe. W razie mniej przyjaznej pogody dodatkowo zostaniecie wyposażeni w strój z pianki neoprenowej, który ochroni Was przed chłodniejszą temperaturą. Pamiętajcie również o zabraniu ze sobą stroju kąpielowego.

Do prowadzenia skutera wodnego nie jest konieczne żadne uprawnienie ani wcześniejsze doświadczenie. Obsługa tego pojazdu jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności. Atrakcja ma jednak ograniczenia wiekowe. Minimalny wiek kierowcy to ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna. Pasażer musi posiadać co najmniej 10 lat. Skutery wodne mogą osiągnąć prędkość nawet do 70 km/h.

Rajd 40 minut

To najtańsza i najkrótsza z opcji wypożyczenia skutera wodnego, jaką posiadamy w ofercie. Idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na oceanie, poznać obsługę jet ski, spróbować nowego sportu czy dla tych, którzy szybko się nudzą i chcą spróbować kilku różnych atrakcji. W ciągu niecałej godziny będziecie mieli możliwość podziwiać niesamowite widoki wybrzeża, gór i sąsiednich wysp. Dotrzemy również w okolicę tajemniczej plaży hipisów. Mimo iż wycieczka nie trwa długo, na pewno będziecie zadowoleni i wyostrzy Wasz apetyt na kolejne wodne atrakcje.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy! Także rajd na skuterach godzinny oraz dwugodzinny.

 

Atrakcja nie oferuje darmowego transportu

 • Skutery wodne realizowane są w Puerto Colón w Costa Adeje
 • Dokładną lokalizację atrakcji wraz z mapką dołączamy w e-mailu potwierdzającym rezerwacje

Informacja dla osób przebywających w Puerto de la Cruz

 • Jest możliwość wykupienia transportu do Siam Parku z Puerto de la Cruz w cenie 19,50€/os, bez konieczności zakupu biletów do Siam Parku. Dzięki temu transferowi dotrzemy pod Siam Park około godziny 10:30-11:00, co daje możliwość realizacji atrakcji
 • Spod Siam Parku jest już bardzo łatwo dostać się do portu. Pieszo zajmie to około 30 minut, natomiast taksówka wyniesie około 5,00€-7,00€. Po zakończeniu atrakcji można zwiedzić okolicę lub od razu wrócić pod Siam Park. Obok Siam Parku znajduje się centrum handlowe Siam Mall, które oferuje mnóstwo sklepów znanych marek, dużo ciekawych restauracji, a także atrakcje dla małych dzieci
 • Powrót spod Siam Parku jest około godziny 17:30. Dokładną godzinę powrotu podaje pilot po dojechaniu do Siam Parku

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Krem przeciwsłoneczny
 • Ręcznik
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24 h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24 h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację oraz informacje dotyczące płatności.
 4. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem spotkania/odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 5. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 6. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje port Puerto Colón w Costa Adeje. Z tego portu wypływają skutery wodne oraz większość dostępnych na naszej stronie sportów wodnych. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Skutery wodne 40 min”