Wieczór kawalerski


Cennik

 • 900,00€/os – pakiet podstawowy
 • 300,00€/os – pakiet PREMIUM

Oferta skierowana jest

 • Dla osób powyżej 18 roku życia.
 • Dla minimum 3 uczestników.

Pakiet zawiera

 • 7 dni zakwaterowania w hotelu w Costa Adeje, ze śniadaniem.
 • Transport z oraz na lotnisko.
 • Ubezpieczenie wakacyjne.
 • Dzień w Beach Clubie.
 • Wieczór w Koktajlbarze z pulą na wydanie.
 • Skok na paralotni lub wycieczka na quadach.
 • Nurkowanie lub Siam Park.
 • Opiekę polskiego rezydenta przez cały okres pobytu.

Pakiet PREMIUM zawiera dodatkowo

 • Striptiz lub skutery wodne.
 • Pula na wydanie w Beach Clubie lub turniej siatkówki plażowej.
 • Prywatna loża w wysokiej klasy Beach Clubie.

Pakiet NIE zawiera

 • Biletów lotniczych.

 

SKU: stag Kategoria:

Opis

Tygodniowy wyjazd na wieczór kawalerski – impreza na Teneryfie!

Wieczór kawalerski to wyjątkowe wydarzenie. Zwykle odbywa się tuż przed weselem, kiedy kończymy etap biegania i załatwiania wszystkich spraw dotyczących ceremonii, czy też późniejszej biesiady. Jednak na chwilę przed, dobrze zaczerpnąć świeżego powietrza i odrobinę się odstresować. Powodów może być dużo. Zorganizować imprezę pożegnalną ze stanem wolnym, naładować baterie przed rodzinnym festynem czy może tak po prostu uciec na moment przed całym tym burdelem. Zawsze warto. Wieczór Kawalerski to nietuzinkowy powód do celebracji, dlatego też wyjazd powinien naprawdę być nieprzeciętny. A gdzie to lepiej zrobić niż w tropikach? Tutaj, gdzie słońce i dziewczyny w bikini na plaży znajdziemy przez okrągły rok – na Teneryfie! Jeśli masz ochotę na niezapomniany wyjazd w gronie Twoich najlepszych kumpli, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Was niesamowicie atrakcyjną ofertę spędzenia kilku dni w gronie znajomych – Impreza Kawalerska na Teneryfie. Miejsce, które na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Nie zmarnuj okazji!

Pakiet wyjazdowy – Wieczór kawalerski na Teneryfie, jest skierowany do grup minimum 3 osobowych. W przypadku mniejszej ilości osób, prosimy o kontakt. W trakcie pobytu na Teneryfie w cenie pakietu zapewniamy Wam zakwaterowanie w Hotelu dla dorosłych na południu Teneryfy ze śniadaniem. Transport z lotniska po przylocie do hotelu i na lotnisko po skończonym pobycie. Dodatkowo, skok na Paralotni nad południowym wybrzeżem Teneryfy, lub wymiennie wyprawa do lasów Parku Narodowego el Teide na Quadach. Ponad to, Nurkowanie w poszukiwaniu żyjątek morskich typowych dla terytorium Wysp Kanaryjskich lub zamiennie, dzień w niezwykle atrakcyjnym, wodnym parku rozrywkowym – Siam Park. Co więcej, pakiet zawiera rezerwację łóżka na wybrany dzień w Beach Clubie, a także, wieczorne wyjście do Koktail Baru przy plaży. Ponadto transport do imprezowej części Las Americas i wskazówki co, gdzie i jak na pozostały kawałek nocy. Dla Panów zainteresowanych bardziej rozwiniętym programem wieczoru kawalerskiego przygotowaliśmy płatny dodatkowo – pakiet PREMIUM.

Wieczór kawalerski na Teneryfie – Pakiet PREMIUM

Pakiet PREMIUM jest skierowany do tych mężczyzn, którzy chcą spędzić swój Wieczór Kawalerski w niezapomniany i wyjątkowy sposób. Oferujemy zakończenie wieczoru w prywatnej loży w wysokiej klasy Beach Clubie w Las Americas. Dodatkowo zapewniamy Striptiz na Wieczór Kawalerski lub wymiennie szaleństwo na Skuterach wodnych w wybrany dzień. Co więcej, w ciągu dnia, oprócz rezerwacji łóżka w Beach Clubie, zapewniamy szampana i przekąski z karty lokalu. Natomiast, dla niezainteresowanych wylegiwaniem się na słońcu przy basenie Infinity, organizujemy niezwykle atrakcyjny turniej siatkówki plażowej z lokalnymi dziewczynami. Nie zmarnuj szansy na wyjazd w gronie kumpli. Impreza Kawalerska na Teneryfie to oryginalny pomysł na ostatnie wspomnienia singla. ;) Oczywiście w trakcie całego pobytu jest zapewniona opieka polskich rezydentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Wieczór Kawalerski – Informacje dodatkowe

Niestety NIE zapewniamy przelotu, jednak wynika to z faktu, iż nasi klienci mieszkają w różnych częściach Europy. Nasza oferta jest przygotowana na 7 dni. Jednak, jeśli chcesz spędzić więcej lub mniej czasu na Twoim wieczorze kawalerskim na Teneryfie, skontaktuj się z nami. Zorganizujemy Ci pobyt w zależności od potrzeb. 

Na naszej stronie znajdziecie wiele innych ciekawych wycieczek i atrakcji na Teneryfie. Godne uwagi są nasze Warsztaty Jogi oraz Warsztaty Surfingowe na Teneryfie.

 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: rezerwację w hotelu, ??? , bilety na wybrane atrakcje oraz informacje pomocnicze.
 4. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Wieczór kawalerski”