Wycieczka prywatna VIP – po Teneryfie


Cennik

 • 70,00€ – osoba dorosła
 • 50,00€ – dzieci 3-11 lat

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Do zrealizowania wycieczki prywatnej wymagane są minimum trzy osoby lub zamówienie na 210€.
 • Wycieczka nie jest objęta sztywnymi ramami czasowymi.
 • Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą w atrakcji za darmo, jednak nie zapomnij dodać ich do zamówienia.
 • Wycieczka prywatna – po Teneryfie realizowana jest od poniedziałku do soboty.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wycieczki.

Opis

Wycieczka prywatna z przewodnikiem – po Teneryfie

Wycieczka prywatna z przewodnikiem po Teneryfie – jest to oferta dla najbardziej wymagających. Plan wycieczki jest ustalany indywidualnie pod klienta, ponieważ zaczynamy od trasy wycieczki, następnie wyboru pojazdu, a kończymy na rezerwacji stolika w wybranej restauracji. Przede wszystkim, z nami możecie zwiedzić najciekawsze miejsca na Teneryfie, zobaczyć ciche zakątki wyspy. Dojedziemy do wielu miejsc, do których nie docierają autokary – a to wszystko odbędzie się z prywatnym przewodnikiem, bez pośpiechu i przepychu. Zmienisz zdanie w trakcie wycieczki odnośnie planu trasy, bądź zamarzy Ci się zostać dłużej w konkretnym miejscu? Nie martw się, nasz przewodnik bez wątpienia zrobi wszystko, by dostosować program do Twoich życzeń. Jeżeli, będziesz mieć ochotę popróbować lokalnych win bądź kupić pamiątki dla bliskich, doradzi oraz zatrzyma się w odpowiednich miejscach. Jest to elastyczna wycieczka, która nie trzyma się sztywno planu i ram czasowych, ponieważ to Ty decydujesz o jej przebiegu.

Zapewniamy kompleksową usługę, tzw. szytą na miarę ze względu na fakt, że to Ty dobierasz szczegóły. Tak więc, jeżeli lubisz czuć wiatr we włosach – możesz poruszać się kabrioletem. A może bardziej cenisz sobie wygodę, luksus i chciałbyś poruszać się po wyspie limuzyną?  W przypadku wyboru większej ilości destynacji i braku czasu w pierwszym dniu, możemy przygotować plan dwudniowy lub więcej w lepszej ofercie cenowej! Dla grup mamy do zaoferowania ekskluzywne vany oraz autokary. Osobom niepełnosprawnym zapewnimy całkowitą opiekę, ponieważ wynajmiemy odpowiedni samochód i pomożemy przy przemieszczaniu się.  Podsumowując, jest zdecydowanie to najbardziej komfortowa z dostępnych na stronie wycieczek.

Jeśli macie ochotę, ten wyjątkowy dla Was czas, będziemy uwieczniać aparatem fotograficznym, jako że nasz przewodnik jest, również fotografem. Przygotujemy sesje fotograficzną i fotorelację z całej wycieczki, za dodatkową opłatą 30 € przy trzech osobach lub do 50 € do ośmiu osób.

 

Zalecamy zabrać ze sobą

 • Aparat fotograficzny
 • Bluzę, długi rękaw
 • Krem do opalania
 • Wygodne buty
 • Wodę

 

Oferujemy darmowy transport z

 • z całej Teneryfy
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

2 opinie dla Wycieczka prywatna VIP – po Teneryfie

 1. 5 z 5

  Robert

  Polecamy w 100 %. Mega wycieczka.

 2. 5 z 5

  Karolina

  Świetna wycieczka. W ciągu jednego dnia zobaczyliśymy wszystkie najistotniejsze punkty wyspy. Plan wycieczki był dopasowany pod nas – zatrzymywaliśmy się tak długo, jak chceliśmy, mieliśmy czas na spokojnie obejrzenie miejsc i zrobienie zdjęć. Przewodniczka i kierowca bardzo sympatyczni. Pani Magda przekazała nam mnóstwo swojej wiedzy na temat Teneryfy.


Dodaj opinię