+34 672 874 744 / + 48 733 292 755

Loro Parque

Av. Loro Parque, s/n, 38400 Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania (0)
from/per person 38.00
 • Parki
 • Inwalidzi
 • Parking


Description

Loro Parque – pokaz orek, delfinów, lwów morskich oraz papug

Loro Parque – pokaz orek, spektakularne wyczyny delfinów, mroźna kraina pingwinów. To tylko przedsmak tego, co oferuje dla Was prawdziwa perła w Puerto de la Cruz. W 2017 roku Loro Parque po raz kolejny został okrzyknięty najlepszym zoo świata, według popularnego portalu Trip Advisor. Jak każdy ogród zoologiczny posiada swoich zwolenników i przeciwników, jednak Loro Parque zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji i nie bez powodu zdobywa serca turystów. Loro Parque został otwarty w latach 70, zajmował wtedy powierzchnię ponad jednego hektara. Na przestrzeni lat rozległość parku zwiększyła się aż dziesięciokrotnie, a odwiedziło go już ponad 40 milionów zwiedzających.

Loro oznacza po hiszpańsku papugę i rzeczywiście początkowo był to dośc niewielki park z licznymi gatunkami papug. Z roku na rok poszerzano zarówno teren jak i ofertę. Stopniowo zaczęto wprowadzać do ogrodu kolejne, egzotyczne zwierzęta. Jednak największą popularność ogród zawdzięcza niespotykanym i spektakularnym pokazom orek. Oprócz nich znajdziemy tu między innymi delfiny, lwy morskie, pingwiny, aligatory, tygrysy, goryle, czy chociażby żółwie.

Nie sposób opisać ilości atrakcji, która czeka na Was w tym miejscu. Cały park jest przepięknie zaaranżowany, bogaty w cudowną, bardzo bujną roślinność. Dbałość o najmniejszy szczegół sprawia, że naprawdę przyjemnie spędza się tu czas. Każdy gatunek zwierząt ma stworzony odrębny “świat”, dzięki czemu zwiedzanie staje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Dodatkowo możemy skorzystać z licznych pokazów i projekcji.

Loro Parque jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To niezapomniane przeżycie zarówno dla dużych i małych. Emocje gwarantowane. Będzie dużo zachwytu, śmiechu, a może nawet łez! Ciężko znaleźć drugi taki zakątek na świecie, gdzie tak przepięknie połączono największe skarby fauny i flory.

Dla uwieńczenia dnia pełnego atrakcji możecie skorzystać z bezpłatnej kolejki, która zawiezie Was do centrum Puerto de la Cruz. „Pociąg” odjeżdża co dwadzieścia minut.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!
W ofercie mamy również bilety łączone z Siam Park.

Uwagi dotyczące wycieczki

Loro Parque znajduję się w Puerto de la Cruz. Podróż autem lub autobusem z południa Teneryfy zajmuję około 1h 20min. Oferujemy transport autobusem z południa Teneryfy, tam i z powrotem, każdego dnia za dodatkową opłatą 13.5€. Przy zakupie biletów z transportem należy wybrać dzień na który zarezerwujemy państwu autobus.

Cena wstępu do parku dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat wynosi: 26€. Poniżej 6 lat, dzieci wchodzą do parku za darmo.

Cena transportu dla dzieci w wieku od 2 do 11 lat wynosi 12€. Dzieci poniżej 2 lat nie obejmuje opłata za transport, jednak trzeba nas poinformować o ich obecności.

Zalecamy zabrać

 • Aparat fotograficzny
 • Długi rękaw w sezonie zimowym

Oferujemy transport za dodatkową opłatą z

 • Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 • Playa de San Juan, Alcalá, Puerto de Santiago

Schedule

Godziny otwarcia
Poniedzialek08.30 - 18.45
Wtorek08.30 - 18.45
Środa08.30 - 18.45
Czwartek08.30 - 18.45
Piątek08.30 - 18.45
Sobota08.30 - 18.45
Niedziela08.30 - 18.45

0 Reviews
 • Position
 • Tourist guide
 • Price