Beach Cluby na Teneryfie

Beach Cluby na Teneryfie

Le Club

Głodni przygód z niecierpliwością czekają do wieczora, by rozluźnić się i popaść w wir nocnej zabawy… Jednak imprezy na tej słonecznej wyspie rozpoczynają się znacznie wcześniej! Beach cluby na Teneryfie o nich mowa. Otwierają się one już od wczesnego popołudnia. Posiadają własny basen bądź są zlokalizowane na plaży. Drinki z palemką, wygodne duże łoża z baldachimami, relaksująca muzyka house, infinity pool, to tylko niektóre atuty tych miejsc. Każdy beach club na Teneryfie zlokalizowany jest w innym miejscu, ma inny styl oraz klimat. Sprawdź nasz artykuł, aby poznać je bliżej i sprawdzić co odpowiada Wam najbardziej!

Kolejność beach clubów w naszym artykule jest przypadkowa. Pamiętaj, aby przed odwiedzeniem danego miejsca, sprawdzić jego godziny otwarcia. Najlepiej w wizytówce Google Maps.

OA Beach Club

OA beach club oferuje całodzienne imprezy tuż przy oceanie. Przestronny, ogrodzony beach club znajduje się pomiędzy promenadą a oceanem. Na jego terenie tuż przed oceanem znajdziecie naturalny basen, wyposażony w drabinki do schodzenia do wody, a także leżaki i sztuczną plażę tuż obok. OA posiada dwa piętra, w górnej części bar ze stolikami i kanapami, który rozkręca także imprezę późnym wieczorem. W weekendy jeszcze więcej ludzi przyciąga DJ na żywo. Parter wyposażony również w bar to typowy beach club, czyli przestrzeń, w której znajdziemy loże otwarte, ale też pod zadaszeniem, leżaki, ażurowe konstrukcje pełniące funkcję kanap, a także pufy i stoliki.

W ofercie znajdziemy fantastycznie zdobione, pyszne drinki, a także przekąski oraz bardziej wykwintne dania tj. ośmiornica. Ponadto klub jest w większej części wysypany delikatnym, złotym piaskiem co pozwala nam poczuć jeszcze bardziej plażowy klimat. W klubie przeważa muzyka elektroniczna house, techno, ale także możemy trafić na reggaeton bądź inne hiszpańskie rytmy.

  • Kuchnia: śródziemnomorska, japońska, fast-food: owoce morza, poke-bowl, ryby, burgery, sałatki, mięso
  • Gdzie: Playa de las Americas
  • Ceny: koktajle 8€ – 15€ / dania 10€ – 25€

Zarezerwuj TUTAJ

OA Beach Club
Kaluna

Kaluna Beach Club

Kaluna beach club na Teneryfie rozkręca pięć dni w tygodniu gorącą imprezę! Zlokalizowany tuż przy porcie Puerto Colon klub, posiada „infinity pool” z pięknym widokiem na ocean, przez co jest dość rozchwytywanym miejscem. Jest to ulubione miejsce do robienia zdjęć dla influencerów, jako że każde zdjęcie zrobione w tym miejscu wygląda ekskluzywnie i popisowo. 

Możecie rozłożyć się na luksusowych łóżkach VIP w pierwszym rzędzie przy basenie bądź skorzystać z równie wygodnych łóżek w kilku kolejnych rzędach, zlokalizowanych bliżej baru. Druga część beach clubu posiada jacuzzi, a także łoża dla klientów szukających relaksu we własnym gronie znajomych. Dla grup preferujących zacienione miejsca Kaluna oferuje bambusowe, klimatyczne altany, w których będziecie chronieni od upalnego słońca. Klub w swojej ofercie menu posiada wspaniałe kolorowe koktajle, ale również coś na ząb. 

Kalune upatrzyli sobie przede wszystkim Brytyjczycy, ale także odwiedza ją wiele Hiszpanów i turystów z całej Europy. Od momentu ponownego otwarcia Kaluny po pandemii, bezpłatny wstęp do clubu ma każdy, wystarczy zamówić coś na barze i dostajecie stolik oraz możliwość skorzystania z basenu. Łóżka w szczycie sezonu, a zwłaszcza w weekendy powinniście zarezerwować z wyprzedzeniem, a także wcześniejszą opłatą online. ..Ale spokojne! Kaluna pozwoli Wam to wszystko wydać w dzień imprezy na barze! Ten beach club nie pobiera oddzielnej opłaty za rezerwację.

  • Kuchnia: fast-food: kanapki na ciepło, wrapy, burgery, pizza, sałatki
  • Gdzie: Costa Adeje, pomiędzy Puerto Colón a Playa de Torviscas
  • Ceny: koktajle 7€ – 8€ / dania 6€ – 13€

Zarezerwuj TUTAJ

Le Club

Znajdujący się na turystycznej plaży Fañabe prestiżowy Le Club, to właściwie jedyny klub umieszczony na piaszczystej plaży przy samym oceanie. Okolica jest bardzo różnorodna, ponieważ przy rozciągającej się 600-metrowej plaży znajduje się szereg sklepów i restauracji. Sama plaża jest też pełna atrakcji wodnych, barów i leżaków. Beach club posiada kilka rzędów dużych i komfortowych łóżek, a ostatni rząd posiada dodatkowo baldachim. Aby troszkę się schłodzić, wystarczy zrobić kilka kroków i już możecie pływać w oceanie! 

W ciągu tygodnia przychodzi tutaj wielu turystów z różnych części świata, młodzi ludzie, jak i rodziny z dziećmi. Weekendy w Le Club już są bardziej imprezowe, ponieważ pojawia się DJ, który gra na żywo, a co za tym idzie, posłuchać muzyki przychodzi znacznie więcej młodych ludzi. Żywsza i nieco głośniejsza muzyka wypełnia cały klub. Beach club Le Club w swojej ofercie ma wyśmienite kolorowe drinki, a także różnorodne jedzenie typu sałatki, burgery itp. Łóżko w Le Clubie w zależności od położenia oraz od sezonu kosztuje od 60€ do 120€, w tym 20€ bezzwrotnej opłaty za łóżko natomiast reszta pozostaje do wydania na barze.

  • Kuchnia: śródziemnomorska, fast-food: paella, owoce morza, sałatki, kanapki na ciepło, burgery
  • Gdzie: Costa Adeje, Playa de Fañabe
  • Ceny: koktajle 11€ – 14€ / dania 10€ – 25€

Zarezerwuj TUTAJ

Le Club
You've just added this product to the cart: