NOCLEGI NA TENERYFIE

Jednym z kluczowych pytań, które pojawia się przed wakacjami na Teneryfie, jest kwestia noclegu. W zależności od Waszego budżetu i celu pobytu na Teneryfie, możecie wybierać spośród wielu ofert.

  • Najtańszą opcją jest wynajem pokoju. Jeśli Wasz budżet jest ograniczony i chcecie poznać wyspę od strony lokalnej, poznać ciekawych ludzi – wynajem pokoju na Teneryfie będzie doskonałym rozwiązaniem.
  • Apartamenty na Teneryfie różnią się cenowo w zależności od standardu i lokalizacji, oraz oczywiście od udogodnień. Wynajem całego mieszkania jest wspaniałym rozwiązaniem dla całych rodzin, par czy paczki znajomych. Warto dodać, że nie wszystkie apartamenty na Teneryfie posiadają dostęp do basenu – również jest to zależne od umiejscowienia kompleksu. Apartamenty zazwyczaj mieszczą się w kompleksach zamieszkanych również przez tubylców, co daje Wam okazję sprawdzić jakbyście się czuli mieszkając na wyspie na stałe!
  • Przy większej grupie osób polecamy wynajem całej willi. Często się to okazuje bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż osobny wynajem apartamentów dla kilku grup. Wille zazwyczaj posiadają prywatny basen i grill, co jeszcze bardziej może umilić Wam spędzanie czasu na Teneryfie.
  • Hotele są najlepszym rozwiązaniem, jeśli szukacie pełnego relaksu. Wygody oraz dostępu do atrakcji i zajęć-np. dla dzieci. Ceny zdecydowanie będą przewyższać poprzednie opcje. Oferta all inclusive nie jest bardzo popularna na Teneryfie, kosztuje znacznie więcej niż np. w Egipcie.

Zanim złożą Państwo zapytanie o noclegi na Teneryfie, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem Gdzie najlepiej zatrzymać się na Teneryfie. Pomoże on Państwu zdecydować, która lokalizacja najbardziej odpowiada Waszym potrzebom i oczekiwaniom. Warto również wcześniej przemyśleć kwestię dojazdu do danej miejscowości i połączenia z zaplanowanymi atrakcjami na Teneryfie.

Obojętnie, którą z opcji wybierzecie, służymy Wam naszą radą w każdej dziedzinie związanej z Waszymi wakacjami na Teneryfie. Jeśli decydujecie się na wyżywienie we własnym zakresie, polecamy również zapoznać się z naszym poradnikiem Polecane bary i restauracje.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy! Wynajem aut oraz motocykli.

Formularz zapytania o nocleg:

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy aby złożyć zapytanie o nocleg!

ZADZWOŃ DO NAS

W razie jakichkolwiek problemów, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania,
pod podanymi numerami telefonów:

+48 733 292 755
+34 672 874 744


NAPISZ DO NAS

Masz więcej pytań? Napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h.1 komentarz

  1. avatar

    […] zapoznać się z naszą ofertą wycieczek i atrakcji. Możecie także złożyć nam zapytanie o noclegi w Waszej ulubionej miejscowości. […]

Leave a Comment

Your email address will not be published. All fields are required.