O Nas

O Nas

AtrakcyjnaTeneryfa.pl powstała z połączenia wielkiej pasji do odkrywania nowych miejsc i z miłości do jednej z najpiękniejszych z wysp kanaryjskich. To ciekawość do świata i chęć poznawania nieodkrytych zakątków sprawił, że dzielimy się z Wami coraz nowszymi atrakcjami, nieustannie poszerzając naszą ofertę. Teneryfa to bardzo inspirujące miejsce, które napędza nasz ambitny zespół, do ciągłego zaskakiwania naszych klientów. Łamiąc standardy i posiadając nie tylko tradycyjne oferty wycieczek, AtrakcyjnaTeneryfa.pl podchodzi do klienta indywidualnie i znacznie wyróżnia się na tle konkurencji.

Cechuje nas energia, optymizm i głęboka wiara w to, że wszystko jest możliwe. To właśnie dlatego za cel stawiamy sobie spełnić marzenia naszych nawet najbardziej wymagających klientów! Naszym priorytetem jest zapewnić Wam niesamowite i niezapomniane przeżycia. Sprawić, by Wasz pobyt na Teneryfie był w pełni udany i owocny.

Jesteśmy elastyczni, otwarci na Wasze pytania, propozycje i nawet na największe wyzwania. U nas nie ma rzeczy niemożliwych, co już wielokrotnie udowadnialiśmy w naszych dokonaniach. Właśnie dlatego zapraszamy Was do kontaktu z nami w sprawie zamówień specjalnych, jeśli nie znaleźliście ich w naszej bogatej ofercie.

  • Organizujemy niezapomniane wyjazdy firmowe i integracyjne. Zajmujemy się aranżacją przyjęć urodzinowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich.
  • Jeśli planujesz zrobić niespodziankę swojej ukochanej i oświadczyć się jej na Teneryfie, nasz team zorganizuje Wam niesamowity wieczór w wymarzonym miejscu.
  • Posiadamy również doświadczenie przy realizacji teledysków, reklam i nagrań telewizyjnych. Ekskluzywne samochody, romantyczne kolacje, prywatne rejsy, sesje zdjęciowe, niecodzienne niespodzianki… Atrakcyjna Teneryfa jest wręcz stworzona do zadań specjalnych!

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego fanpage’u, gdzie regularnie umieszczamy wiele ciekawych i istotnych informacji o Teneryfie. Chętnie pomożemy Wam w organizacji Waszego pobytu i odpowiemy na nurtujące Was pytania.