AtrakcyjnaTeneryfa.pl powstała z połączenia wielkiej pasji do odkrywania nowych miejsc i z miłości do jednej z najpiękniejszych z wysp kanaryjskich. To ciekawość do świata i chęć poznawania nieodkrytych zakątków sprawił, że dzielimy się z Wami coraz nowszymi atrakcjami, nieustannie poszerzając naszą ofertę. Teneryfa to bardzo inspirujące miejsce, które napędza nasz ambitny zespół, do ciągłego zaskakiwania naszych klientów. Łamiąc standardy i posiadając nie tylko tradycyjne oferty wycieczek, AtrakcyjnaTeneryfa.pl podchodzi do klienta indywidualnie i znacznie wyróżnia się na tle konkurencji.

Cechuje nas energia, optymizm i głęboka wiara w to, że wszystko jest możliwe. To właśnie dlatego za cel stawiamy sobie spełnić marzenia naszych nawet najbardziej wymagających klientów! Naszym priorytetem jest zapewnić Wam niesamowite i niezapomniane przeżycia. Sprawić, by Wasz pobyt na Teneryfie był w pełni udany i owocny.

Jesteśmy elastyczni, otwarci na Wasze pytania, propozycje i nawet na największe wyzwania. U nas nie ma rzeczy niemożliwych, co już wielokrotnie udowadnialiśmy w naszych dokonaniach. Właśnie dlatego zapraszamy Was do kontaktu z nami w sprawie zamówień specjalnych, jeśli nie znaleźliście ich w naszej bogatej ofercie.

Organizujemy niezapomniane wyjazdy firmowe i integracyjne. Zajmujemy się aranżacją przyjęć urodzinowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Jeśli planujesz zrobić niespodziankę swojej ukochanej i oświadczyć się jej na Teneryfie, nasz team zorganizuje Wam niesamowity wieczór w wymarzonym miejscu.

Posiadamy również doświadczenie przy realizacji teledysków, reklam i nagrań telewizyjnych. Ekskluzywne samochody, romantyczne kolacje, prywatne rejsy, sesje zdjęciowe, niecodzienne niespodziankiAtrakcyjna Teneryfa jest wręcz stworzona do zadań specjalnych!

Nasza działalność skupia się na południu wyspy, ale większe zamówienia realizujemy również na północy Teneryfy.

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego fanpage’u, gdzie regularnie umieszczamy wiele ciekawych i istotnych informacji o Teneryfie. Chętnie pomożemy Wam w organizacji Waszego pobytu i odpowiemy na nurtujące Was pytania.

Mówimy w kilku językach

Jeśli masz problem z komunikacją na wyspie – zadzwoń! My Ci pomożemy rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

polski, angielski, hiszpański, włoski, rosyjski

Dlaczego my?

Jest mnóstwo powodów dlaczego warto nam zaufać! Kilka z nich przedstawiamy poniżej.

BOGATA OFERTA

W naszej ofercie posiadamy najwięcej propozycji spędzania czasu wolnego na Teneryfie, a także całą gamę wyjątkowych usług dodatkowych.

DOJAZD DO KLIENTA

Bardzo cenimy Wasz czas i wygodę, dlatego nie musicie się martwić o odbiór biletów. To my przywieziemy je do Waszego hotelu lub miejsca pobytu.

POMOC 24h

Służymy radą i wsparciem w sytuacjach awaryjnych o każdej porze, przez cały czas trwania Waszego pobytu na wyspie, także po zakończeniu transakcji.

DORADZTWO

Jeśli nie możecie się zdecydować, którą atrakcję wybrać, jakie miejsca warto zwiedzić, lub macie inne wątpliwości – chętnie służymy bezpłatną poradą.

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 3 lat zajmujemy się uatrakcyjnianiem wakacji naszych Klientów. Gwarantujemy usługi sprawdzone i na najwyższym poziomie.

ELASTYCZNOŚĆ

esteśmy otwarci na Wasze propozycje, staramy się dostosowywać atrakcje do Waszych oczekiwań i pomysłów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Opinie Klientów

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.