WSPÓŁPRACA

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Naszych klientów, wszystkie atrakcje na Teneryfie, które posiadamy w ofercie, powstają przy współpracy ze świadczącymi najwyższej jakości usługi firmami lokalnymi. Naszym celem nie jest oferowanie zwykłych usług, lecz najlepszych atrakcji na Teneryfie.

Cenimy sobie różnorodność, a najważniejsze jest dla nas zadowolenie Naszych klientów, dlatego też cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe atrakcje na Teneryfie. Aktualnie w naszej bazie usług możecie Państwo znaleźć różnorakie propozycje lokalnych wycieczek – również dopasowanych indywidualnie do klienta. Pełen wachlarz sportów wodnych – katamarany, łodzie, skutery wodne etc., jak również sportów naziemnych i powietrznych (quady, paralotnia). Zajmujemy się także organizacją czasu dla grup oraz wyjazdami integracyjnymi. Teneryfa i event? W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje wypadów/wieczorów kawalerskich i panieńskich, organizację zaręczyn, urodzin, rocznic. Poza wycieczkami i atrakcjami na Teneryfie zajmujemy się aranżacją tła do teledysków i reklam. Posiadamy bogatą ofertę wynajmu apartamentów wakacyjnych, a także pojazdów – aut, skuterów, motocykli.

Firmy, z którymi współpracujemy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wycieczek, atrakcji oraz eventów na Teneryfie, są rzetelne i świadczą najwyższej jakości usługi. Będąc na wyspie, z pewnością natkniecie się Państwo na wiele firm oferujących różne atrakcje na Teneryfie. Przy dokonywaniu wyboru bądźcie jednak ostrożni, ponieważ nie zawsze mają one na względzie dobro klienta. Nam zależy przede wszystkim na jakości, dlatego wybieramy tylko najlepszych organizatorów atrakcji.

 

Poniżej przedstawiamy listę firm, z którymi współpracujemy od wielu lat:

– sprzedaż biletów do parków: Siam Park, Loro Parque, Aqualand, Jungle Park, Monkey Park, Camel Park

– wycieczki objazdowe: Atlantico Excurciones, TenerifeTickets, If-Activ, Tamaran

– niezapomniane rejsy widokowe: Freebird, Eden Catamaran, Lina Yacht, Skyline, Kosamui, Mola Mola

– sporty wodne: Radikal, Exo Jet, Agua Safari, AJ Parascending

– sporty ekstremalne: QuadSafari, Quad Trip, BigFish, Roberto Paragliding

– auta, skutery, motocykle: Abona Rent a Car, Mustang Rent, Autoreisen, Topacio

Warto również dodać, że wszystkie ceny atrakcji i produktów, znajdujące się w naszej ofercie, są cenami oficjalnymi organizatorów wycieczek. Wielokrotnie pojawiają się u nas dodatkowe rabaty i oferty, chociażby przy zakupie atrakcji w pakiecie.

 

Współpraca z youtuberami

Yurkosky! – https://www.youtube.com/watch?v=rCNT4tr2u40

Cristiano! – https://www.youtube.com/watch?v=x6LLenlass0

 

Nie znaleźliście Państwo w naszej ofercie tego, co sprawi, że Wasz urlop na Teneryfie będzie bardziej atrakcyjny? Jesteśmy otwarci i czekamy na Państwa propozycje!

A może posiadasz firmę, która ma w sobie rosnący potencjał, chcesz się dalej rozwijać i chciałbyś podjąć z nami współpracę? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Razem możemy jeszcze więcej!


ZADZWOŃ DO NAS

W razie jakichkolwiek problemów, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania,
pod podanymi numerami telefonów:

+48 733 292 755
+34 672 874 744


NAPISZ DO NAS

Masz więcej pytań? Napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h.Leave a Comment

Your email address will not be published. All fields are required.