Park linowy – Forestal Park


Cennik

 • 22,00€ – osoba dorosła
 • 17,00€ – dzieci 3-12 lat

Godziny otwarcia

 • 1 Lipiec do 31 Września od 10.00 do 19.00
 • od piątku do niedzieli

Uwagi dotyczące atrakcji

 • Forestal Park położony jest w górach na północy Teneryfy,  około 7 km na południe od miejscowości La Esperanza. Przy drodze nr TF-24.
 • Aby, wziąć udział w w strefie Family Circuit uczestnicy muszą mieć minimum 110 cm wzrostu, i mogą ważyć maksymalnie 110 kg.
 • Aby, wejść na tor sportowy, minimalny wymagany wzrost to 145 cm, wiek 10 lat oraz maksimum 110 kg wagi.
 • Uczestnicy poniżej 13 roku życia, mogą wejść tylko w towarzystwie osoby starszej, która ma minimum 15 lat.
SKU: forestal Kategoria:

Opis

Park linowy na Teneryfie – Forestal Park

Forestal park to jedyny w swoim rodzaju park linowy na Teneryfie. Jeśli lubisz wyzwania, jest to jedna z atrakcji na Teneryfie z którą powinieneś się zmierzyć! Park położony jest wysoko w górach w sosnowym lesie, na północy wyspy (nieopodal dawnej stolicy Teneryfy – La Laguny). Okolica sama w sobie jest bardzo urokliwa, duże zróżnicowanie terenu, wysokie drzewa i rześkie, leśne powietrze. Po drodze około 6-8 minut przed parkiem, znajduje się typowo lokalny pub z tutejszym jedzeniem, o którym możecie przeczytać w naszym artykule o polecanych rastauracjach

Forestal park to znakomita atrakcja dla pojedynczych osób, rodzin, ale także grup. Istnieje możliwość organizacji urodzin czy innych eventów. W tym parku linowym na Teneryfie dostępnych jest kilka stref oraz poziomów trudności. Do tych ostatnich zaliczamy strefę zieloną, niebieską, czerwoną oraz najwyższą – czarną  znajdującą się, aż na 30 metrach wysokości! Forestal Park, posiada również strefę dla dzieci mniejszych oraz większych.

Przygodę w parku zaczynamy od nałożenia przez instruktora pasów zabezpieczających na biodra, przechodzących również wokół miednicy oraz ud. Następnie przechodzimy na tor początkowy o najłatwiejszym stopniu trudności, na którym wykwalifikowany instruktor tłumaczy nam system działania zabezpieczeń, które posiadamy w pasie. Załoga porozumiewa się w języku hiszpańskim oraz angielskim. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie toru oraz próba krótkiego przejścia, pod okiem instruktora. System zabezpieczeń został opracowany tak, byśmy nie mieli możliwości całkowicie odpiąć się na wysokości, a więc możemy czuć się w pełni bezpieczni. Następnie, po krótkim przygotowaniu czeka nas już tylko fantastyczna zabawa.. czyli minimum 3 godziny wspinaczki, zjazdów po linach i przejściowych wyzwań! Nie będziemy więcej zdradzać Wam, atrakcji forestal parku! Zaskoczcie się, sprawdzając go sami! Niesamowite widoki i emocje gwarantowane!

Na naszej stronie znajdziecie wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Zalecamy zabrać

 • Wygodne długie spodnie
 • Długi rękaw
 • Buty sportowe

 

Uwagi dotyczące transportu

 • Atrakcja nie oferuje darmowego transportu
 • Forestal Park znajduje się na drodze nr TF-24, na południe od miejscowości La Esperanza
 • Dokładną lokalizację atrakcji wraz z mapką, dołączamy w e-mailu potwierdzającym zamówienie
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Punkt na mapie wskazuje lokalizację Forestal Parku.

123

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Park linowy – Forestal Park”