Paralotnia 1000 m n.p.m.


Cennik

 • 120,00€ – za osobę

Czas trwania

 • około 30 minut w powietrzu

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 oraz 4 osób!
 • Skok z wysokości 1000 m n.p.m.
 • Lot z polskim pilotem!
 • Cała wycieczka trwa około 2 godziny licząc z transportem z hotelu oraz przygotowaniem do lotu.
 • Minimalny wiek uczestnika atrakcji to 10 lat. Za zgodą opiekuna.
 • Przebieg atrakcji jest zależny od warunków pogodowych.
SKU: para120 Kategoria:

Opis

Paralotnia na Teneryfie – Paragliding 1000 m n.p.m.

Jeśli już zakochaliście się w Teneryfie z lądu, to najwyższy czas wzbić się w powietrze i podziwiać te niesamowite widoki z lotu ptaka. Paralotnia na Teneryfie, dostarczy Wam niepowtarzalnych wrażeń ze względu na malowniczy krajobraz i dawkę adrenaliny w jednym. Do zobaczenia mamy,  majestatyczne góry oraz rozmaite ich formy, wspaniałe ukształtowanie terenu i wybrzeże oceanu z piękną turkusową wodą. Tętniąca życiem turystyczna okolica, w moment zamienia się w fantastyczną makietę.  Przy pięknej pogodzie, zobaczysz również sąsiadujące z Teneryfą wyspy, a promienie słońca jeszcze upiększą niezapomniany krajobraz. Lot paralotnią to również, doskonały prezent dla bliskiej Wam osoby.

Nasz lot rozpoczyna się w okolicach wzgórza Ifonche w gminie Adeje, z punktu znajdującego się na wysokości 1000 m n.p.m. Poczuj się jak ptak i doznaj uczucia pełni wolności. W ciągu 30 minut lotu będziesz miał dużo czasu, by nacieszyć się tą wspaniałą chwilą. Przed Wami, możliwość zrealizowania tego marzenia w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, czyli oczywiście na Teneryfie. Lot z paralotnią to wspaniała atrakcja i niezapomniane przeżycie, które zapamiętacie na bardzo długo. Poczujesz jednocześnie przypływ adrenaliny oraz pełnię relaksu. Ta przygoda to doskonała okazja do zregenerowania i oczyszczenia myśli.

Wszyscy nasi piloci posiadają wieloletnie doświadczenie w lotach na Teneryfie.  Wielu z nich to europejscy mistrzowie w paralotniarstwie. Ich zadaniem jest przede wszystkim zadbać o Wasze bezpieczeństwo i komfort,  ale nie zapominają również o przyjemnej i wesołej atmosferze. Oczywiście, dostępni są dla Was, również polscy paralotniarze!

Chcesz uwiecznić ten moment? Nasz pilot podczas lotu, będzie upamiętniał te chwile, robiąc zdjęcia i kręcąc wideo kamerą typu GoPro. To wszystko będziesz mógł dostać po wylądowaniu – na karcie pamięci za nie wielką opłatą!

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Zalecamy zabrać

 • Wygodne, zamknięte buty
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Krem do opalania

 

Oferujemy darmowy transport z

 • Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje centrum handlowe Tu Trébol Adeje, na którym odbywają się zbiórki wszystkich paralotniarzy na Teneryfie. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, punkt ten będzie Twoim miejscem docelowym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Paralotnia 1000 m n.p.m.”