Lot helikopterem


Cennik

 • 98,00€/os – południowe wyb. (8-9min)
 • 145,00€/os – plaże i wąwozy (12-15min)
 • 279,00€/os – klify Los Gigantes (20-22min)
 • 390,00€/os – niska część wyspy (35-40min)
 • 495,00€/os – wulkan El Teide (45-50min)

Uwagi dotyczące atrakcji

 • Poszczególne loty odbywają się w różne dni. Dlatego też prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu.
 • Helikopter posiada 4 miejsca dla pasażerów.
 • Maksymalna waga pasażera to 110kg. Powyżej tej wagi, nasz partner zobowiązuje pasażera do dopłaty 50% ceny danego lotu. Prosimy o podanie wagi każdego z pasażerów w adnotacji dotyczącej zamówienia.
 • Informacje dotyczące lokalizacji oraz transportu znajdują się poniżej opisu atrakcji.
 • Przebieg atrakcji jest zależny od warunków pogodowych.
SKU: heli Kategoria:

Opis

Lot helikopterem na Teneryfie

Lot helikopterem na Teneryfie to jedna z najbardziej ekskluzywnych atrakcji na wyspie. Jest to niebanalny i robiący ogromne wrażenie pomysł na spędzenie czasu podczas wakacji, ale też idealny plan na zaskakujący prezent. Helikopter na Teneryfie pokaże Państwu wyspę z lotu ptaka. Zapierające dech w piersiach krajobrazy gór, turkusowe wybrzeże, wąwozy, wulkaniczne tereny, a także najbardziej niedostępne zakątki wyspy. Widok na Teneryfę z zupełnie innej perspektywy. Lot helikopterem na Teneryfie to atrakcja z udziałem całkiem sporej dozy adrenaliny i co więcej, wywołująca ogrom pozytywnych emocji! Do wyboru jest kilka różnych tras, w zależności od ram czasowych i dystansów. Wybierz odpowiednią opcję dla siebie i przeżyj przygodę życia!

Lot helikopterem nad południowym wybrzeżem Teneryfy – 98 euro/os, czas trwania: 8-9 minut

Helikopter startuje z lądowiska znajdującego się w Costa Adeje, w kierunku błękitnego oceanu i leci wzdłuż linii brzegowej. W trakcie lotu mamy możliwość sfotografowania niezwykle atrakcyjnych krajobrazów, a przy okazji odrobinę lepiej poznać południową część wyspy. Wycieczka pokaże nam obszar małego portu „El Puertito”, słynącego z możliwości spotkania pod wodą żółwi. Następnie podróż kontynuuje przez urokliwą wioskę rybacką La Caleta i Golf Costa Adeje. Na sam koniec helikopter leci do strefy turystycznych miasteczek, pełnych krętych uliczek, niewysokich budynków i hoteli – Playa de las Américas i Los Cristianos. Lot helikopterem – południowe wybrzeże Teneryfy, oferuje spektakularną panoramę tego miejsca. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość zobaczenia wyspy z tej perspektywy. Jest to trasa, która poza linią brzegową pozwala podziwiać górskie tereny, a także jeden z najpiękniejszych wąwozów na wyspie. Idealny wybór na pierwszą wycieczkę dla osób, które chcą zobaczyć okolicę z lotu ptaka.

Lot helikopterem – plaże i wąwozy Teneryfy – 145 euro/os, czas trwania: 12-15 min

Lot rozpoczyna się od niezwykle urokliwej miejscowości La Caleta i jednego z najbardziej znanych na Teneryfie pól golfowych – Golf Costa Adeje. Następnie prowadzi nad strefą turystyczną – Las Américas i Los Cristianos, ukazując poniżej rozległą panoramę na sieć krętych uliczek, wypełnionych różnymi budynkami i hotelami. Kolejnym punktem jest Montaña Guaza, zastygła lawa wulkaniczna, która oddziela turystyczne kurorty od najbliższej miejscowości Palm Mar. Dalej prowadzi na szczyt Roque del Conde i pozwala odkryć Ifonche i jego spektakularne, kręte wąwozy. W drodze powrotnej lot helikopterem wiedzie nad jednym z najpiękniejszych wąwozów na południu wyspy – Barranco del Infierno. Pieszy szlak do tego wąwozu rozpoczyna się w miejscowości Adeje. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce, prowadzące do naturalnego źródła. Lot helikopterem Plaże i wąwozy Teneryfy oferuje spektakularny widok na południowe wybrzeże wyspy i jego jedyne w swoim rodzaju wulkaniczne formacje skalne. Jest to zarazem unikatowa forma ujrzenia tego z tej perspektywy.

Lot helikopterem nad klifami Los Gigantes – 279 euro/os, czas trwania: 20-22 min

Lot helikopterem klify Los Gigantes to niezwykle atrakcyjna wyprawa. Nie ma lepszej perspektywy do oglądania tych majestatycznych skał wpadających do oceanu. Lot rozpoczyna się od malowniczej, nadmorskiej miejscowości La Caleta i prowadzi wzdłuż wybrzeża w stronę Playa San Juan. Na trasie tej znajdują się znane i ekskluzywne hotele, takie jak: Hard Rock Hotel, Ritz Carlton i Riu Arecas. Po dotarciu do Los Gigantes wyłaniają się gigantyczne formacje skalne. Te 600-metrowe, kolosalne klify są jednym z tzw. “must see” Teneryfy i na pewno nie znajdzie się lepszego miejsca na złapanie fantastycznego ujęcia fotograficznego. Następnie helikopter leci ponad Leśną Koroną Parku Narodowego Cañadas del Teide, rozpościerając niesamowitą panoramą okolic i wulkanu Teide.

Lot helikopterem nad niższymi partiami wyspy – 390 euro/os, czas trwania: 35-40 min

Lot helikopterem nad niższą częścią wyspy to jedna z najbardziej atrakcyjnych tras dostępnych w ofercie. Łączy ona bowiem suchy, południowy krajobraz z niezwykłą roślinnością północy. Rozpoczynając od malowniczej miejscowości La Caleta, poprzez nadmorskie kurorty Alcala i Playa San Juan, aż do Puerto de Los Gigantes. Następnie helikopter leci w stronę Buenavista del Norte, gdzie widać już szalenie bujną roślinność, charakterystyczną dla tej części wyspy. Dalej w programie jest Garachico i jego niezwykle atrakcyjne baseny naturalne, a także Icod de Los Vinos. Tutaj to znajduje się najstarsze i zarazem największe smocze drzewo na Teneryfie. Powrót ma miejsce poprzez dwa parki narodowe: Corona Forestal i El Teide, ukazując ich rozmiar i splendor. Lot helikopterem na Teneryfie –  południowa część wyspy, to zapierająca dech w piersiach wyprawa, gdzie różnorodność terenu i dzikość natury na pewno Was wszystkich zaskoczy.

Luksusowy lot helikopterem nad wulkanem El Teide – 495 euro/os, czas trwania: 45-50 min

Jest to najdłuższy i najbardziej kompleksowy lot dostępny w ofercie lotów helikopterem na Teneryfie. Najbardziej niedostępne zakątki wyspy, zapierające dech w piersiach widoki, a także bardzo zróżnicowana roślinność są prawie na wyciągnięcie ręki w trakcie tylko jednej wycieczki. Luksusowy lot nad wulkanem El Teide rozpoczyna się w Costa Adeje i wiedzie wzdłuż linii brzegowej aż do klifów Los Gigantes. Następnie prowadzi ponad masywem górskim Teno w kierunku północnym aż do Buenavista del Norte i Garachico. Podczas tej wyprawy wulkan El Teide prezentuje się z różnych stron w całej swojej okazałości. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość obejrzenia wulkanu z tak bliska i z perspektywy lotu ptaka. Powrót ma miejsce ponad Parkiem Corona Forestal, gdzie widać niezwykle malowniczą Dolinę La Orotava, a także górski obszar Vilaflor. Ciekawostką są jęzory lawy w Santiago del Teide, które ukształtowały się podczas ostatniej erupcji wulkanu na wyspie w 1909 roku.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Atrakcja nie oferuje darmowego transportu

 • Helikopter startuje z lądowiska znajdującego się nieopodal centrum handlowego Tu Trebol Adeje
 • Dokładną lokalizację atrakcji wraz z mapką dołączamy w e-mailu potwierdzającym rezerwacje

Informacja dla osób przebywających w Puerto de la Cruz

 • Jest możliwość wykupienia transportu do Siam Parku z Puerto de la Cruz w cenie 19,50€/os, bez konieczności zakupu biletów do Siam Parku. Dzięki temu transferowi dotrzemy pod Siam Park około godziny 10:30-11:00, co daje możliwość realizacji atrakcji
 • Spod Siam Parku już bardzo łatwo złapać taksówkę, która w cenie około 10,00€-15,00€ zawiezie nas na lądowisko helikoptera. Po zakończeniu atrakcji można wrócić również taksówką lub zwiedzić okolice. Obok Siam Parku znajduje się centrum handlowe Siam Mall, które oferuje mnóstwo sklepów znanych marek, dużo ciekawych restauracji, a także atrakcje dla małych dzieci
 • Powrót spod Siam Parku jest około godziny 17:30. Dokładną godzinę powrotu podaje pilot po dojechaniu do Siam Parku

 

Zalecamy zabrać

 • Aparat fotograficzny
 • Okulary przeciwsłoneczne
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Lot helikopterem”