Lot helikopterem

Lot helikopterem


Cennik

 • 98,00€/os – południowe wyb. (8min)
 • 145,00€/os – plaże i wąwozy (16min)
 • 279,00€/os – klify Los Gigantes
 • 390,00€/os – niska część wyspy
 • 495,00€/os – wulkan El Teide

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Poszczególne loty odbywają się w różne dni. Dlatego też prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu.
 • Heliktoper ma maksymalnie 4 miejsca.
 • Maksymalna waga pasażera to 120kg. Powyżej tej wagi, firma zobowiązuje pasażera do dopłaty 50% ceny lotu.
 • Przebieg atrakcji jest zależny od warunków pogodowych.
SKU: heli Kategoria:

Opis

Lot helikopterem na Teneryfie

Lot helikopterem na Teneryfie to jedna z najbardziej ekskluzywnych atrakcji na wyspie. Jest to niebanalny i robiący ogromne wrażenie pomysł na spędzenie czasu podczas wakacji, ale też idealny plan na zaskakujący prezent. Helikopter na Teneryfie pokaże Państwu wyspę z lotu ptaka. Zapierające dech w piersiach krajobrazy gór, turkusowe wybrzeże, wąwozy, wulkaniczne tereny, a także najbardziej niedostępne zakątki wyspy. Widok na Teneryfę z zupełnie innej perspektywy. Lot helikopterem na Teneryfie to atrakcja z udziałem całkiem sporej dozy adrenaliny, i co więcej, wywołująca ogrom pozytywnych emocji! Do wyboru jest kilka różnych tras, w zależności od ram czasowych i dystansów. Wybierz odpowiednią opcję dla siebie i przeżyj przygodę życia!

Lot helikopterem nad południowym wybrzeżem Teneryfy – 98 euro/os, czas trwania: 8 min

Helikopter startuje z punktu parkingowego w Costa Adeje, w kierunku błękitnego oceanu i leci wzdłuż linii brzegowej. W trakcie lotu mamy możliwość sfotografowania niezwykle atrakcyjnych krajobrazów, a przy okazji odrobinę lepiej poznać południową część wyspy. Wycieczka pokaże nam obszar małego portu „El Puertito”, słynącego z możliwości spotkania pod wodą żółwi. Następnie podróż kontynuuje przez urokliwą wioskę rybacką La Caleta i Golf Costa Adeje. Na sam koniec helikopter leci do strefy turystycznych miasteczek, pełnych krętych uliczek, niewysokich budynków i hoteli – Playa de las Américas i Los Cristianos. Lot helikopterem – południowe wybrzeże Teneryfy, oferuje spektakularną panoramę tego miejsca. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość zobaczenia wyspy z tej perspektywy. Jest to trasa, która poza linią brzegową pozwala podziwiać górskie tereny, a także jeden z najpiękniejszych wąwozów na wyspie. Idealny wybór na pierwszą wycieczkę dla osób, które chcą zobaczyć okolicę z lotu ptaka. 

Lot helikopterem – plaże i wąwozy Teneryfy – 145 euro/os, czas trwania: 16 min

Lot rozpoczyna się od niezwykle urokliwej miejscowości La Caleta i jednego z najbardziej znanych na Teneryfie pól golfowych – Golf Costa Adeje. Następnie prowadzi nad strefą turystyczną – Las Americas i Los Cristianos, ukazując poniżej rozległą panoramę na sieć krętych uliczek, wypełnionych różnymi budynkami i hotelami. Kolejnym punktem jest Montaña Guaza, zastygła lawa wulkaniczna, która oddziela turystyczne kurorty od najbliższej miejscowości, Palm Mar. Dalej prowadzi na szczyt Roque del Conde i pozwala odkryć Ifonche i jego spektakularne, kręte wąwozy. W drodze powrotnej, lot helikopterem wiedzie nad jednym z najpiękniejszych wąwozów na południu wyspy – Barranco del Infierno. Pieszy szlak do tego wąwozu rozpoczyna się w miejscowości Adeje. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce, prowadzące do naturalnego źródła. Lot helikopterem Plaże i wąwozy Teneryfy, oferuje spektakularny widok na południowe wybrzeże wyspy i jego jedyne w swoim rodzaju wulkaniczne formacje skalne. Jest to zarazem unikatowa forma ujrzenia tego wszystkiego z tej perspektywy.

Lot helikopterem nad klifami Los Gigantes – 279 euro/os

Lot helikopterem Klify Los Gigantes to niezwykle atrakcyjna wyprawa. Nie ma lepszej perspektywy do oglądania tych majestatycznych skał wpadających do oceanu. Lot rozpoczyna się od malowniczej, nadmorskiej miejscowości La Caleta i prowadzi wzdłuż wybrzeża w stronę Playa San Juan. Na trasie tej znajdują się znane i ekskluzywne hotele, takie jak: Hard Rock Hotel, Ritz Carlton i Riu Arecas. Po dotarciu do Los Gigantes, wyłaniają się gigantyczne formacje skalne. Te 600-metrowe, kolosalne klify są jednym z tzw. “must see” Teneryfy i na pewno nie znajdzie się lepsza optyka na złapanie fantastycznego ujęcia fotograficznego. Następnie helikopter leci ponad Leśną Koroną Parku Narodowego Cañadas del Teide, rozpościerając niesamowitą panoramą okolic i wulkanu Teide.

Lot helikopterem nad niższymi partiami wyspy – 390 euro/os

Lot helikopterem nad niższą częścią wyspy to jedna z najbardziej atrakcyjnych tras dostępnych w ofercie. Łączy ona bowiem suchy, południowy krajobraz z niezwykłą roślinnością północy. Rozpoczynając od malowniczej miejscowości La Caleta, poprzez nadmorskie kurorty Alcala i Playa San Juan, aż do Puerto de Los Gigantes. Następnie helikopter leci w stronę Buenavista del Norte, gdzie widać już szalenie bujną roślinność, charakterystyczną dla tej części wyspy. Dalej w programie jest Garachico i jego niezwykle atrakcyjne baseny naturalne, a także Icod de Los Vinos. Tutaj to znajduje się najstarsze i zarazem największe smocze drzewo na Teneryfie. Powrót ma miejsce poprzez dwa parki narodowe: Corona Forestal i El Teide, ukazując ich rozmiar i splendor. Lot helikopterem na Teneryfie –  Południowa część wyspy, to zapierająca dech w piersiach wyprawa, gdzie różnorodność terenu i dzikość natury może wszystkich zaskoczyć. 

* Cena dotyczy minimum 3 osób

Luksusowy lot helikopterem nad wulkanem El Teide – 495 euro/os

Jest to najdłuższy i najbardziej kompleksowy lot, dostępny w ofercie lotów helikopterem na Teneryfie. Najbardziej niedostępne zakątki wyspy, zapierające dech w piersiach widoki, a także bardzo zróżnicowana roślinność są prawie na wyciągnięcie ręki w trakcie tylko jednej wycieczki. Luksusowy lot nad wulkanem El Teide rozpoczyna się w Costa Adeje i wiedzie wzdłuż linii brzegowej aż do klifów Los Gigantes. Następnie prowadzi ponad masywem górskim Teno w kierunku północnym aż do Buenavista del Norte i Garachico. Podczas tej wyprawy wulkan El Teide prezentuje się z różnych stron w całej swojej okazałości. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość obejrzenia wulkanu z tak bliska i z perspektywy lotu ptaka. Powrót ma miejsce ponad Parkiem Corona Forestal, gdzie widać niezwykle malowniczą Dolinę La Orotava, a także górski obszar Vilaflor. Ciekawostką są jęzory lawy w Santiago del Teide, które ukształtowały się podczas ostatniej erupcji wulkanu na wyspie w 1909 roku.  

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Zalecamy zabrać

 • Aparat fotograficzny
 • Okulary przeciwsłoneczne

 

Oferujemy transport z

 • Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Lot helikopterem”

You've just added this product to the cart: