Skutery wodne 2 h


Cennik

 • 180,00€ – kierowca
 • 30,00€ – pasażer

Czas trwania

 • 2 godziny

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 oraz 4 osób!
 • Dzieci także mogą zasuwać na skuterach! Minimalny wiek kierowcy to 16 lat – wymagana zgoda opiekuna.
 • Pasażer przy odpowiednim wzroście może mieć zaledwie 10 lat.
 • Skuter wodny są dwuosobowe. Liczba pasażerów nie może przekraczać liczby kierowców.
SKU: ski2h Kategoria:

Opis

Skutery wodne Teneryfa – rajd 2h

Skutery wodne Teneryfa to doskonała zabawa dla wszystkich spragnionych prędkości, adrenaliny i czegoś zupełnie nowego. Będzie to niezapomniane przeżycie, a być może również początek kolejnych przygód na oceanie.

Nad bezpiecznym przebiegiem wycieczki zawsze czuwa wykwalifikowany instruktor, który nawiguje grupę z motorówki lub skutera wodnego. Przed rozpoczęciem atrakcji, każdy uczestnik zostaje wyposażony w specjalną kamizelkę ratunkową. Jeśli, temperatura wody jest niska, dostaniecie stój z pianki neoprenowej, który ochrania ciało przed nadmiernym wychłodzeniem. Należy, pamiętać o zabraniu ze sobą stroju kąpielowego.

Obsługa skuterów wodnych jest bardzo prosta, nie wymaga żadnych specjalnych uprawnień, umiejętności ani wcześniejszego doświadczenia. Skuter może prowadzić osoba, która ukończyła minimum 16 lat, a minimalny wiek pasażera to 10 lat. W przypadku osób niepełnoletnich, wymagana jest zgoda opiekuna. Prędkość jaką osiągają skutery wodne to nawet 70 km/h.

Rajd 2 godziny

Dwie godziny wodnych szaleństw, to zdecydowanie najlepsza opcja jaką możemy Wam zaproponować przy wypożyczeniu skuterów wodnych. Jeśli, zdecydujecie się na wynajem jednego pojazdu w dwie osoby, każdy z Was będzie miał 60 minut na prowadzenie skutera. To idealny czas, by poznać jego obsługę, a następnie poczuć się pewnie za sterami i czerpać wielką przyjemność oraz frajdę z tej atrakcji. Taka ilość czasu, pozwoli Wam odwiedzić okolicę sekretnej plaży hipisów, będziecie mieli chwilę na kąpiel i nurkowanie w przepięknej zatoce, a co chyba najciekawsze, udacie się na poszukiwanie wielorybów, które przy odrobinie szczęścia będą pływały tuż obok Was!

Jest to niewątpliwie najbardziej korzystna oferta ze względu na długość i różnorodność tej wycieczki.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy! Także rajd na skuterach czterdziestominutowy oraz godzinny.

 

Zalecamy zabrać

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik
 • Krem do opalania

 

Uwagi dotyczące transportu

 • Atrakcja nie oferuje darmowego transportu
 • Skutery wodne wyruszają z Puerto Colon w Costa Adeje
 • Dokładną lokalizację atrakcji wraz z mapką, dołączamy w e-mailu potwierdzającym zamówienie
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie wskazuje port Puerto Colon w Costa Adeje. W porcie tym znajdziesz wszystkie sporty wodne dostępne w naszej ofercie. Także z tego portu wypływa najwięcej rejsów widokowych na Teneryfie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Skutery wodne 2 h”