Pokaz rycerski „Castillo San Miguel”


Cennik

 • 47,50€ – osoba dorosła
 • 27,00€ – dzieci 3-14 lat

Czas trwania

 • około 4 godziny

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Poczęstunek podczas pokazu: kurczak z ziemniakami i sałatką.
 • Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą w atrakcji za darmo, jednak nie zapomnij dodać ich do zamówienia.
 • Transport możliwy tylko w soboty.
 • Informacje dotyczące stref odbioru oraz transportu znajdują się poniżej opisu atrakcji.
SKU: medieval Kategoria:

Opis

Pokaz rycerski – Castillo San Miguel

Pokaz rycerski Castillo San Miguel to jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń odwzorowujących pradawne czasy rycerskich wojowników. Spektaklt ten przeniesie Cię w czasy, które do tej pory widziałeś jedynie w filmach. Odbywa on się w zamku na południu Teneryfy. Castillo San Miguel to konstrukcja o powierzchni 6000 metrów kwadratowych, wykonana z kamienia “canto” typowego dla Wysp Kanaryjskich. Posiada imponujące wieże o wysokości 17 metrów, a także piaszczysty tor, na którym konie wraz z rycerzami dokonują podbojów. Pomieścić on może 1100 osób, co sprawia że jest podobny do tego, który był używany w czasach średniowiecznych. Zamek został wzniesiony 3 marca 1987 roku za pragnieniem kanaryjskiego biznesmena Raula Hernandeza Alonso, który zrealizował swoje marzenie o wybudowaniu średniowiecznego zamku na Teneryfie.

Pokaz rycerski na Teneryfie rozpoczyna się od królewskiego powitania przed imponującym spektaklem. Wchodząc do części zamku Royal Hall, członkowie rodziny królewskiej serdecznie Was witają, a zaprzyjaźnieni ich poddani kierują wszystkich do sali turniejowej, dzięki czemu czujesz się jak w prawdziwym średniowiecznym świecie. Doskonały wystrój, zbroje, skrzynie, pisma i dekoracje budują atmosferę w zamku. Na pokazie goście siadają po obu stronach toru na widowni. Jest to widowiskowe wydarzenie, jako że muzyka, akrobacje koni, umiejętności władających mieczem bądź oszczepem rycerzy, przywołują autentyczne średniowieczne czasy. Ponadto zobaczycie pokaz ognia, a także spektakularne show ogromnych ptaków, które sprawią, że przejdą Cię ciarki. Poczujesz rywalizację i starcie, ponieważ każda drużyna składa się z trzech odważnych rycerzy, których możesz rozróżnić i kibicować wybranej, po kolorach ich strojów: zielono-żółto-niebieski i czerwono-czarno-fioletowy. 

Podczas pokazu serwowany będzie “stół”, czyli gorące posiłki gotowane w ogromnych kotłach jak za dawnych czasów.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy!

 

Oferujemy dodatkowo płatny transport (11,50€/os. powyżej 13 lat oraz 7,50/dzieci 3-13 lat) z

 • Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 • Los Gigantes, Puerto de Santiago

 

 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Pokaz rycerski „Castillo San Miguel””