Wycieczka Teneryfa w Pigułce


Cennik

 • 84,00€ – osoba dorosła
 • 50,00€ – dzieci 6-11 lat
 • 22,00€ – dzieci 3-5 lat

Czas trwania

 • od 08.00 do 18.00

Uwagi dotyczące wycieczki

 • Wycieczka Teneryfa w Pigułce z południa odbywa się tylko w języku polskim. W każdą sobotę.
 • Cena wycieczki zawiera już bilety do Loro Parque. Dokładnie 40,00€/osoba dorosła oraz 28,00€/dzieci w wieku 6-11 lat.
 • Automatyczna zniżka przy zamówieniu powyżej 2 i 4 osób!
 • Dzieci w wieku 3-5 lat płacą tylko za udział w wycieczce, bilet do Loro nie jest konieczy, ponieważ dzieci do 6 roku życia wchodzą do parku za darmo.
 • Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą w atrakcji za darmo, jednak nie zapomnij dodać ich do zamówienia.
 • Wycieczka ta jest realizowana autokarem.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania.
SKU: bus-twp Kategoria:

Opis

Wycieczka Teneryfa w Pigułce z południa

Wycieczka Teneryfa w Pigułce oferuje odwiedziny najbardziej symbolicznych miejsc Teneryfy wraz ze zwiedzeniem najokazalszego parku zoologicznego w Europie w ciągu zaledwie jednego dnia. Wycieczke tę polecamy osobom, które chcą zobaczyć jak najwięcej punktów w ciągu krótkiego czasu. Jednak jeśli zależy Ci na spokojnym i dokładnym zwiedzeniu Loro Parque, bądź dokładnym zwiedzeniu miasteczek czy zejściu do miasteczka Garachico, polecamy rozdzielić wycieczki na osobne dni.

Wycieczka rozpoczyna się w godzinach porannych, przejeżdżając nad oceaniczną trasą w kierunku majestatycznych klifów Los Gigantes. Zatrzymamy się na punkcie widokowym, z którego doskonale widać ogrom 600 metrowych klifów z zapierającym dech w piersiach widokiem. Następnie kierujemy się na północ, gdzie naszym celem jest punkt widokowy nad Garachico. Zniszczone niegdyś przez lawę miasteczko, zostało odbudowane na fundamentach zastygłej lawy. Obecnie lokalni nazywają je kanaryjskimi Pompejami. W tym historycznym miejscu mamy trochę czasu na zdjęcia czy kawę z piękny widokiem. Po chwili odpoczynku wyruszamy, by zwiedzić ostatni punkt wycieczki przed wizytą w zoo. Dojedziemy do Icod de Los Vinos, gdzie znajduje się najstarsze Smocze Drzewo na wyspie. Dracena Millenaria w Icod jest symbolem Teneryfy, szacuje się, że ma około 1000 lat. W tym miejscu również spróbujemy lokalnych wyrobów czyli win, likierów i serów.

Loro Parque – park zoologiczny na Teneryfie

Na koniec jedziemy do głównego punktu wycieczki, czyli parku zoologiczno-botanicznego Loro Parque. Uważanego za jeden z najpiękniejszych parków na świecie, zaprojektowany na styl dżungli. Ma wiele do zaoferowania, jednak zdecydowanie bardziej skupia się nad formą zaprezentowania zwierząt, aniżeli ilością posiadanych gatunków.

W środku parku znajduje się ogromne akwarium, w którym prezentują się morskie drapieżniki: rekiny, płaszczki, mureny. Zjawiskową atrakcją jest miejsce zwane “planetą pingwinów”, to próba odtworzenia jak najbardziej realistycznego środowiska Antarktydy, w którym występuje liczna grupa pingwinów składająca się z 4 gatunków. Jeżeli ciekawią Was meduzy, koniecznie zajdźcie do strefy gdzie, znajdują się akwaria z wieloma ich gatunkami. Występują tam rzadko spotykane odmiany, bardzo ciekawe kolorystycznie, a także niesamowicie pokaźne gatunki. Różnorodność gatunków ptaków robi wrażenie, a także otoczenie pełne długich, wąskich alei, gdzie możemy, spacerując oglądać ptaki, kolorowe papugi i relaksować się słuchając ich śpiewu. Znajdziemy w Loro Parque, także prawdziwe drapieżniki i zwierzęta “dżungli” takie jak goryle, szympansy, tygrysy, jaguary, leniwce, mrówkojady, iguany, flamingi.

Przejdźmy jednak do najlepszej części, którą szczyci się Loro Parque, a mianowicie są to pokazy zwierząt tj. orek, delfinów, lwów morskich oraz ptaków. Wszystkie warte są obejrzenia, jednak “królem” jest pokaz orek. Ogromne baseny mieszczące kilka okazów orek zostały otoczone trybunami, tak by każdy mógł je dobrze widzieć. Możecie usiąść w pierwszych rzędach, widząc je dosłownie kilka metrów od siebie, jednak treserzy orek zrobią Wam mały psikus, dając znaki zwierzętom, by oblały publikę falą wody! Spokojnie dla zawziętych obserwatorów, obsługa sprzedaje jednorazowe płaszcze przeciwdeszczowe!

Cena wycieczki zawiera bilet do Loro Parque. Dzieci w wieku 3 – 5 lat bezpłatnie korzystają z parku, wystarczy uiścić opłatę za wycieczkę . Dzieci, poniżej 3 roku życia uczestniczą w wycieczce całkowicie bezpłatnie. Bez względu na wiek dziecka, trzeba uwzględnić jego obecność w zamówieniu.

Wycieczka odbywa się w towarzystwie profesjonalnego przewodnika. Powrót odbywa się po godzinie 18.00.

 

Zalecamy zabrać

 • Aparat fotograficzny
 • Bluzę, długi rękaw
 • Krem do opalania
 • Wygodne buty
 • Wodę

 

Oferujemy darmowy transport z

 • Golf del Sur, Amarilla Golf
 • Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje
 • Playa Paraiso, Callao Salvaje
 • Puerto de Santiago, Los Gigantes
 1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny email podsumowujący Twoje zamówienie.
 2. Na zamówienia odpowiadamy w ciągu 24h. Jeżeli, zależy Ci na natychmiastowej realizacji zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie!
 3. Do 24h nasza obsługa klienta zrealizuje Twoje zamówienie, a Ty otrzymasz email zawierający: bilety, mapkę – jak dotrzeć z miejscem i czasem odbioru oraz pomocnicze informacje dotyczące atrakcji.
 4. Podczas składania zamówienia z transportem pamiętaj, by podać dokładny adres pobytu na Teneryfie.
 5. Wszystkie dostępne na naszej stronie atrakcje, są bezpieczne oraz sprawdzone przez nas indywidualnie, tak byśmy mogli w pełni zagwarantować ich wysoką jakość.

Lokalizacja na mapie ukazuje hotel Sol Arona w Los Cristianos. Jeśli, miejsce Twojego pobytu znajduje się poza strefą darmowego odbioru, punkt ten będzie Twoim miejscem zbiórki. Hotel został wybrany jako punkt wyjściowy, ze względu na łatwy dostęp i możliwość darmowego zaparkowania samochodu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Wycieczka Teneryfa w Pigułce”